Znamení Lev - charakteristika jejich pozitivních a negativních vlastností

 znamení lev2Znamení Lev.

Lvi jsou přirození vůdci a rádi stojí v centru pozornosti. Jejich planetou je Slunce a živlem oheň, což jim propůjčuje velké sebevědomí a odolnost. Lvi milují obdiv a nesnášejí kritiku, považují se za přirozené vůdce, což mnohdy také skutečně jsou. Jsou rozvážní, racionální a mívají skvělý organizační talent, na škodu jim však mnohdy bývá jejich velké ego a někdy až dětinská umíněnost. Velice rádi se předvádějí a milují obdiv.   

Charakteristika znamení Lev

Znamení Lev je temperamentní znamení zvěrokruhu. Tito zrozenci potřebují pozornost a obdiv svého okolí. Mívají organizační talent a jsou přirozenými lídry. Už i malý Lev se vyznačuje vysokým sebevědomím a touhou dělat si, co chce. Mladí Lvi bývají charismatičtí, komunikativní a s ničím si příliš nelámou hlavu. Rádi vymýšlí zábavu pro svoje přátele, chtějí však vždy stát v popředí. Milují komplimenty, luxus a soutěžení. Přečtěte si o znamení Lev více.

Charakteristika znamení Lev – pozitivní stránky

Znamení Lev je silná, dominantní a charismatická osobnost. Lvi mívají příjemné vystupování a umí komunikovat a jednat s lidmi. Jsou velkorysí a dobrosrdeční, mají rádi společnost a vystupují sebevědomě. Mívají organizační a diplomatický talent a bývají přirozenými vůdci. Znamení Lev přesně ví, co chce a nerad se podřizuje, je racionální. Mívají obrovskou sílu tvořit a budovat, umí rozdávat radost a také učí ostatní užívat si života.

Tito zrozenci mají rádi bohatství a dobrou životní úroveň, avšak ani v horších podmínkách jen tak neztratí svoji přirozenou sebedůvěru a nikdy nedají svému okolí najevo, že potřebují pomoc. Lvi jsou ve své podstatě dobrosrdeční a laskaví lidé, aby se tak projevovali i na povrch, musíte je zahrnovat neustálým obdivem. Rádi se předvádí. Přečtěte si horoskop na rok 2019 pro znamení Lev.      

Charakteristika znamení Lev – negativní stránky  

Znamení Lev je pyšný a domýšlivý, potřebuje obdiv a nesnáší kritiku. Rád se chvástá a své úspěchy dává na odiv. Někdy si Lev pozornost druhých vynucuje až dětinsky. Lvi jsou poměrně ješitní a jejich velké ego je jim mnohdy na škodu. Charakteristika znamení Lva je rovněž taková, že tito zrozenci si myslí, že jsou středem světa a všechno ví nejlépe.

I dobře míněné rady berou jako poučování, které nesnesou. Z rovnováhy dokáže Lva vyvést, když se objeví silná konkurence, pak se umí projevit jako sobecký, zlý a mocný nepřítel. Znamení Lev nerad uznává svoji chybu, na neúspěch reaguje vztekem. Všechny negativní vlastnosti Lvům propůjčuje Měsíc a jeho vliv. Pokud vás zajímá vliv Měsíce, přečtěte si také lunární kalendář na rok 2019.       

znamení lev1Znamení Lev patří mezi ohnivá znamení.

Lev je ohnivé znamení, přečtěte si o ohnivém znamení více.

Znamení Lev - vztahy

Získat si náklonnost Lva je poměrně jednoduché, platí na něj tuny obdivu a vzhlížet k němu jako k božstvu. Jak rychle však city u Lva vzplanou, tak stejně rychle mohou i opadnout. Vztah se Lvem není zrovna jednoduchý, Lvi jsou příšerní žárlivci a mají rádi nad partnerem kontrolu. Zároveň chtějí, aby jejich partner něčím vynikal, aby se jím mohli chlubit. Rádi svého partnera zahrnují luxusem a zájmem, soužití se Lvem však může proměnit ve zlatou klec.

Lev muž vyžaduje submisivní postavení partnerky, neustálý obdiv, žádnou kritiku a velkorysé přehlížení jeho flirtování a románků. Potřebuje stálý zájem a chce ženu krásnou a upravenou. Žena Lvice zase od partnera očekává, že ji bude zahrnovat obdivem, luxusem, bude zářivý, ale nezastíní ji. Někdy je přítulná a milá, mistrně tím však maskuje svůj egocentrismus.

Jak si získat náklonnost znamení Lev?

Lev miluje komplimenty, lichotky a pochlebování. Dávejte mu najevo, jak je skvělý a zábavný. Znamení Lev potřebuje obecenstvo, chce být středem všeho dění a někdy je až teatrální. Nikdy ho nepodceňujte nebo nekritizujte, chcete-li si jej naklonit na svoji stranu. Na zrazenou důvěru reaguje velice špatně.

Lvi milují vyjímečnost a luxus. Chcete-li ho potěšit, vezměte jej na skvělou večeři nebo mu dopřejte nevšední zážitek. Hledáte-li dárek pro Lva nebo Lvici, pak je potěší cokoliv hodnotného, okázalého a blýskavého. Chcete vědět, jak se vám v lásce bude dařit se Lvem? Přečtěte si partnerský horoskop na rok 2020, kde se vše dozvíte. 

Přečtěte si také charakteristiku dalších znamení

Znamení Blíženci - charakteristika

Znamení Rak - charakteristika

Znamení Lev - charakteristika

Znamení Panna - charakteristika

Znamení Váhy - charakteristika

Znamení Štír - charakteristika


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1534x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Svíčka levandulová Beránek

Svíčka z palmového vosku s jemnou vůní levandule s motivem beránka. Levandule…

Cena: 65 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte