Zelený ječmen 350tbl. TOPNATUR

Cena: 333  

Zelený ječmen, 350 tbl. je vyrobený ze sušených lístků mladého ječmene.

Zelený ječmen 350 tbl. je vyrobený ze sušených lístků mladého ječmene. Mladý zelený ječmen je svým vzhledem a chutí řazen mezi tzv. zelené potraviny jako jsou chlorella a spirulina. Stejně jako tyto látky se zelený ječmen vyznačuje bohatým obsahem minerálů, vitamínů a aminokyselin. Z vitamínů jsou významněji zastoupeny vitamín A a vitamín B12, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamín B12 je významný prvek pro normální tvorbu červených krvinek. Z minerálů obsahuje ječmen ve větší míře měď, což je prvek přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem, neboli má antioxidativní vlastnosti. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Pro zachování zcela přírodního charakteru výrobku jsme jako pojivo použili zelenou řasu spirulinu. 

Složení: zelený ječmen (Hordeum Vulgare), spirulina. Dávkování: 4–6 tablet denně, zapít sklenicí vody.
Obsah: 350 tbl.
Země původu: Taiwan

Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 1219 kJ / 292 kcal
Tuk 2 g
 z toho nasycené matné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 25 g
 z toho tuky 4 g
Vláknina 39 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 1g

 

PROČ MLADÝ ZELENÝ JEČMEN ?

Jste překyselení ?

Vdnešní době je velmi snadné přivodit si překyselení organismu díky tomu v jakém spěchu žijeme, jakou stravu jíme, tedy příliš stravy typu 'fast-food' a málo čerstvé zeleniny. Přejídání a typické 'kyselé (acidické)' potraviny (bílé pečivo, cukr, smažené či rafinované potraviny, čaj, káva, cigarety a alkohol) jsou tou nejčastější příčinou překyselení organismu.

Proč je důležitá 'acido-alkalická' rovnováha?

Acido-alkalická (kyselo-zásaditá) rovnováha je velmi důležité pro naše celkové zdraví. Tento fakt je často přehlížen při zkoumání různých zdravotních problémů. V lidském těle probíhá neustálý proces změn stavu od kyselého k zásaditému a náš organismus se stále snaží udržovat ideální hodnoty pH mezi 7.3 a 7.4. Mladý zelený ječmen nám může pomáhat v tomto procesu.

Víte co jíte?

K tomu, abychom se mohli snažit optimalizovat náš zdravotní stav je ideální, pokud je poměr zásadité (alkalické) a kyselé (acidické) potravy a jejich reziduí 80:20. Tento poměr je podstatně ovlivněn tím co jíme, protože potraviny jsou buď kyselino-tvorné nebo zásadito- tvorné. Nepleťmě si ovšem tento pojem s kyselostí potraviny tak jak jí citíme při prvním chuťovém vjemu. Například citron bychom mohli považovat za kyselou (acidickou) potravinu, ovšem právě citron jakmile dojde k jeho metabolické přeměně zanechává v organismu zásaditá (alkalická) rezidua. Mladý zelený ječmen je plný přírodních iontových minerálů, které pomáhají kontrolovat acido-alkalickou rovnováhu. Podívejte se na tabulku, která přináší přehled o acido-alkalické povaze základních potravin.

Acido-alkalická rovnováha

Obnovení acido-alkalické rovnováhy

Dítě se narodí s velmi alkalickým prostředím ve svém těle a postupem času se jeho tělo více a více 'okyseluje'. Ale nic není ztraceno - toto přirozené alkalické prostředí lze obnovit tím, že budeme jíst vysoce alkalické potraviny jako je listová zelenina, čerstvé sezónní ovoce, luštěniny a na živiny bohaté doplňky jako je právě Mladý zelený ječmen Medicol. Klíčem k této změně je uvědomělá konzumace potravin ve prospěch těch, které jsou zásadito- (alkalicko) tvorné.

Zdraví, síla, flexibilita a vitalita se optimalizuje v přirozeně alkalickém (zásaditém) prostředí.

Mladý zelený ječmen Medicol je přirozeně alkalizující potravina.

V okamžiku, kdy se Mladý zelený ječmen dostane do našeho trávicího ústrojí dochází k uvolnění alkalizujících reziduí a tak tato potravina pomáhá vyživovat náš organismus a pomáhá k jeho rovnováze. Mladý zelený ječmen Medicol je bezlepkový a je vhodný pro celiaky (lidi, kteří jsou alergičtí na lepek nebo obilné produkty). Mladý zelený ječmen je hypoalergenní, neobsahuje živočišné, mléčné složky ani syntetické přidatné látky.

Mladý zelený ječmen TOPNATUR

  • Neutralizuje, vyživuje a pomáhá k rovnováze organismu
  • Je vysoce alkalizující potravina - snižuje kyselost organismu
  • Má vysoký obsah přirozených koloidálních iontových minerálů
  • Je skvělá potravina pro lidí, kteří jsou na různých dietách
  • Je prospěšný pro lidi s oslabeným trávicím ústrojím

Proč Mladý zelený ječmen značky TOPNATUR ?

Mladý zelený ječmen TOPNATUR neobsahuje chemikálie, syntetická aditiva a co je nejdůležitější rostliny nejsou namáčeny v chlorované vodě.

Mladý zelený ječmen TOPNATUR obsahuje 10 mg chlorofylu na 2 gramy (500mg na 100gr). Tento údaj je jedním z nejdůležitějších indikátorů kvality, jelikož právě množství chlorofylu, který zůstává v produktu po jeho zpracování naznačuje o jak kvalitní výrobek se jedná. Většina konkurenčních výrobků na našem trhu deklaruje zhruba poloviční množství chlorofylu.

Mladý zelený ječmen TOPNATUR je 'bleskově' usušen okamžitě po sklizni. Právě v tomto okamžiku totiž ječmen obsahuje maximální množství nutričních látek.

 

Dodavatel: Topnatur


Kategorie: Zelené potraviny

Antioxidanty, Chudokrevnost, Imunita, Imunitní systém, Obranyschopnost, PřekyseleníStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

ORGANIC BARLEY JUICE POWDER 100g Energy

Sušená šťáva z listů mladého ječmene v prášku Přípravek Organic Barley…

Cena: 499 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte