ZELENÁ KÁVA s vanilkou 50g

Cena: 164  

Dodavatel/Výrobce: DNM

Instantní kávovinová směs. Neobsahuje lepek.

Složení: Čekanka lékařská (Cichorium intybus), Zelená káva (Coffee arabica)- extrakt, Berhavia rozkladitá (Berhaavia diffusa) extrakt, Vanilka (Vanilla planifolia)

Čekanka je bylinka s charakteristickými květy. V ZELENÉ KÁVĚ je obsažena pro své zdravotní účinky na lidské tělo. Působí totiž pozitivně na normální činnost jater i střevního traktu. Je prospěšná také pro nejdůležitější orgán lidského těla - srdce - a napomáhá jeho normální činnosti.

Nejdůležitější složkou kávy je však Zelená káva, která se získává z kávovníku arabského. Tato rostlina je původem ze severovýchodní Afriky, odkud se rychle rozšířila do celého světa.

Berhavie rozkladitá, další složka ZELENÉ KÁVY, se v ajurvédské medicíně využívá už stovky let. V sanskrtu se jí říká punarnava, což se dá přeložit jako "ten, který omlazuje tělo". Pozitivně působí na normální činnost nervové i močové soustavy. Pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a podporuje normální trávení a vylučování.

Zelená káva s vanikou:

• 100% rostlinného původu
• žádné vedlejší účinky

Balení: 50g


Kategorie: Zelená káva

Játra, Obezita, Srdce, Střeva, Trávení, VylučováníStáhnout v PDF

Přečteno: 3192x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

kolik gramů se má brát denně?

Dobrý den, na 1 šálek (150-200 ml) stačí půl čajové lžičky kávové směsi. Kolik je to gramů, to bohužel výrobce neuvádí. Je doporučeno pít maximálně 4 šálky denně.