ZELENÁ KÁVA s kardamomem 50g

Cena: 164  

Dodavatel/Výrobce: DNM

Instantní kávovinová směs. Neobsahuje lepek.

Složení: Čekanka lékařská (Chicorium intybus), Zelená káva (Cofee arabica)- extrakt, Berhavia rozkladitá (Berhaavia diffusa) extrakt, Kardamom (Elletaria cardamomum) extrakt

Čekanka je bylinka s charakteristickými květy. V ZELENÉ KÁVĚ je obsažena pro své zdravotní účinky na lidské tělo. Působí totiž pozitivně na normální činnost jater i střevního traktu. Je prospěšná také pro nejdůležitější orgán lidského těla - srdce - a napomáhá jeho normální činnosti.

Nejdůležitější složkou kávy je však Zelená káva, která se získává z kávovníku arabského. Tato rostlina je původem ze severovýchodní Afriky, odkud se rychle rozšířila do celého světa.

Berhavie rozkladitá, další složka ZELENÉ KÁVY, se v ajurvédské medicíně využívá už stovky let. V sanskrtu se jí říká punarnava, což se dá přeložit jako "ten, který omlazuje tělo". Pozitivně působí na normální činnost nervové i močové soustavy. Pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a podporuje normální trávení a vylučování.

Semena kardamovníku obecného nejen že výborně chutnají v kávě, ale podporují také normální činnost kardiovaskulárního systému, trávicího traktu i ledvin a močového systému. Výčet pozitivních vlastností kardamomu na lidské tělo tím nekončí - podporuje také imunitní systém i normální činnost nervové soustavy a normální funkci dýchacího systému.

• 100% rostlinného původu
• žádné vedlejší účinky

 

 Balení: 50g


Kategorie: KÁVY, NÁPOJE, Zelená kávaStáhnout v PDF

Přečteno: 407x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.