Zdravý život musí být plný zážitků

Lyžařský zážitekZapomeňte na nudnou zimu, kterou strávíte v teple pod dekou. Kdepak. I zimu si totiž můžete užít skutečně na sto procent. Vyberte si ty pravé zážitky na zimu, které si pak budete moci vychutnat. Zpříjemnit si můžete i běžné lyžování ve Špindlerově mlýně. Jak?

Co byste řekli na to vyzkoušet si, jaké to je sjet liduprázdnou sjezdovky hned po ránu? Bez front na vleky, davu dalších lyžařů atd. Zkrátka si moci nerušeně užít pravý lyžařský zážitek, po kterém bude následovat luxusní snídaně. To vše vás může čekat na Fresh Tracku, pokud se rozhodnete jej vyzkoušet.

Letní zážitky můžete pořídit už nyní za výhodnou cenu

Zimu už máte naplánovanou dostatečně, ale schází vám plán na léto? Ani v teplých měsících roku se nemusíte doma nudit. Raději si naplánujte skvělé zážitky na celé prázdniny nebo dovolenou. Vyzkoušet můžete například novinku – jetpack – neboli létání nad vodní hladinou. Jedná se o jedinečnou zábavu pro všechny milovníky adrenalinu, vody i létání. Vyzkoušejte něco nového a originálního. Všichni kamarádi a známí vám budou tento zážitek závidět.

Vybrat si můžete i další netradiční zážitky – jako například tandemový seskok padákem, jízdu ve Ferrari, bungee jumping nebo jiné adrenalinové sporty.

Jetpack – létání nad vodní hladinou

Poukaz na zážitky

Rádi byste zážitkem udělali radost také svým blízkým, ale nevíte, který konkrétní zážitek by se jim líbil? V tom případě je ideálním řešením univerzální poukaz. Na jeho základě si bude obdarovaný moci sám vybrat ten nejlepší zážitek. Bližší informace naleznete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy. Firma na zážitky je váš spolehlivý partner. Vyberte si zážitek od zprostředkovatele, na kterého se můžete spolehnout.

Firma na zážitky vám dodává jen ty nejlepší a bezpečné zážitky pro kterékoli roční období. S námi si budete moci své zážitky užít na plno. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 451x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.