Zdravé ingredience do receptu

Protože jste na portále SPEKTRUM ZDRAVÍ, jsme tu také od toho, abychom upozorňovali na možnost nebo spíše nutnost vařit a připravovat vaše oblíbené dobroty už jen se zdraví prospěšnými ingrediencemi a kořením. Níže máte stručný seznam všech ingredinecí, které vám nezvýší cholesterol, nenafouknou více vaše tukové polštářky, nezpůsobí problémy vašemu zažívaní a srdeční soustavě a naopak vám pomohou k lepšímu trávení a zažívání. Všechny tyto ingredience vám můžeme obratem zajistit.

 • MOUKA - rozhodně si pořiďte místo klasické bílé pšeničné mouky rýžovou mouku! Ma témeř stejné vlastnosti jako pšeničná mouka a navíc, a to je důležité, neobsahuje lepek a má vysoký obsah bílkovin. Minimálně je skvělá pro bezlepkovou dietu. Pro další info si kliknětě sem. Na stejném místě si zaroveň rýžovou mouku objednejte!
 • SŮL - udělejte si zásoby pro recepty se solí, pořiďte si pravou himalájskou sůl. Obsahuje důležité minerály a hodnotí se ještě jako vhodnější, než mořská sůl. Větší množství informací najdete v nabídce koření u jednotlivých solí. Skvělou himalájskou růžovou sůl si objednáte zde.
 • PEPŘ - Vybavte se naším speciálním druhem dlouhého pepře zvaného Pippali. Podle ájurvédské medicíny tento pepř posiluje žaludek a podporuje trávení. Spaluje toxiny. 
 • KMÍN - Je jedním z nejzákladnějších koření. Římský kmín vám pomůže lépe strávit těžká jídla, jelikož stimuluje trávení a snižuje nadýmání. 
 • ZÁZVOR - úžasné koření v bio kvalitě, po kterém se lépe hubne! 
 • OLEJ - rozhodně zapomeňte kvůli svému zdraví na nekvalitní stolní oleje. Vybavte svou domácnost panenským olivovým olejem a to rovnou v nejvyšší bio kvalitě. Takový olivový olej si objednáte zde.
 • SKOŘICE - doporučujeme naši PRAVOU mletou a celou skořici. A jak jinak.. než v BIO KVALITĚ! :-) Tato skořice je mnohem aromatičtější, než jak ji znáte z běžných obchodů a také je jí v sáčku velké množství – 100 g. Cenově vás tedy vyjde ještě podstatně levněji a vaše domácí ingredience jsou zase o něco zdravější a chutnější. 
 • Směs sušené zeleniny HORALKA je vynikající alternativou k všeobecně známé "Vegetě". Určitě vyzkoušejte. 
 • HOŘČIČNÉ SEMÍNKO - v bio kvalitě
 • KORIANDR - výborný v bio kvalitě, celý i mletý
 • GARAM MASALA je vynikající směs orientálního mletého koření. Rozhodně ho vyzkoušejte. Zde se mrkněte na složení a můžete si ho rovnou objednat.

VEŠKERÉ KOŘENÍ A SOLI OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Vystupte ze zajetých vzorců používání potravin, které vašemu zdraví neprospívají a změňte to. Neváhejte.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1465x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte