Zbavit se alergie a kožních nemocí bez léků? Víme, jak na to!

PR článek

Holčička s labradoremLidský organismus má potenciál se vyrovnat s nemocemi

Alergie, nebo jiných těžko léčitelných nemocí se lze zbavit i bez léků, přesto většina lidí si myslí, že užívání léků je jejich jediná možnost. Zjistili jsme, že není!  Lidský organismus má sám osobě velký potenciál vypořádat se nejen s alergií, boreliózou, ale dokonce i s rakovinou!

Lidský organizmus je jako dokonalý stroj, který dokáže sám zvládnou obtíže bez toho, aby jeho činnost byla nějako omezena. Proč tomu tak ale ne vždy je? Schopnost samoléčby, nebo to můžeme nazvat i schopností samoregulace, bývá často zablokovaná a my lékama jenom potlačujeme příznaky nemocí. Místo toho bychom se měli zaměřit na odstranění blokád imunitního systému a snažit se najít příčiny onemocnění. Ty můžou být často i v genech a v psychice, která je s organismem propojena. Svůj podíl na nemocech má i dnešní životní styl a prostředí ve kterém žijeme.  

Medicína založená na prodeji léků proti příznakům nahlíží na lidskou bytost pouze jako na tělo. Léky pak vyvolávají v organismu chemickou nerovnováhu, která se může projevit až po delší době v úplně jiné formě. Časté vedlejší projevy užívání nevhodných léků jsou např. kožní obtíže. Dalším častým problémem kožních onemocnění a alergií jsou potravinové intolerance hlavně na pšenici a mléko, které lze odstranit přístrojem Bicom.

Naše bytost je energetický systém, ne pouze biochemický

To si uvědomují lékaři, kteří už ve své praxi zjistili, že někteří jejich pacienti byli po laboratorním vyšetření označení za zdravé, i když jejich obtíže přetrvávaly a nebylo možné je medikamenty nijak potlačit. Tito lékaři, aby pacientům mohli pomoci, čím dál častěji používají kromě klasické medicíny také biorezonanční metodu Bicom. Jedná se o speciální diagnostický a terapeutický přístroj založený na poznatků v oblasti celostní medicíny a kvantové fyzice.  Na zkušenosti s biorezonanční metodou BICOM jsme se zeptali uznávaného odborníka v tomto oboru, MUDr. Josefa Pekárka:

Jak dlouho tuto metodu používáte?

Metodu používám už 26 let, původně byla pouze doplňkem k mé praxi internisty, nakonec se to obrátilo a používám hlavně metodu Bicom.  Za tuto dobu došlo také k technickému pokroku i u samotného přístroje.

Jaký máte vztah ke klasické medicíně?

Když má někdo např. problémy s krevním tlakem, pošlu ho na EKG. Klasické metody nezavrhuji, na druhou stranu myslím, že by se měly používat více individuálně. Třeba u citlivějších dětí bývá někdy alergie nastartována očkováním mnoha vakcín najednou a to je pro organismus velká zátěž. Každý pacient je jiný a nelze na všechny používat stejný postup. Zde pomocí přístroje Bicom zjišťuji nejprve příčiny onemocnění a pak navrhnu terapeutický plán. Diagnóza je pouze vrchol ledovce, mě zajímají příčiny a ty mohou být u jedné diagnózy zcela odlišné.

Jeví pacienti o biorezonanci velký zájem?

Pacienty zas tolik nezajímá, jakou metodu použiji, ale jestli jim pomůžu. Přestože pracujeme od rána do pozdních večerních hodin, máme plno rok dopředu a nové pacienty již neberu.

Zájem je tedy obrovský, jak se o Vás pacienti dozvěděli? 

Zájem je asi proto, že nás lidé doporučují svým příbuzným a známým. Možná je to i tím, že děláme pravidelné semináře, kde často školím terapeuty, kteří metodu používají a několik starých záznamů přednášek je na internetu.

Jak metoda funguje, to zmáčkněte jeden knoflík a pacient je hned vyléčen?

Takto to samozřejmě nefunguje (smích). Nejprve je potřeba pečlivě diagnostikovat příčiny onemocnění a pak zvolit vhodnou terapii. Přístroj Bicom je v tom velmi nápomocen, lze pomoci něj vytestovat energetický stav v akupunkturních drahách, intoleranci potravin, bakteriální, virové zátěže, psychické blokády a mnoho dalšího. Umožňuje také frekvenční terapii, která je při správném nastavení velmi účinná a dokáže pacienta zbavit problému jednou pro vždy.  Přístroj Bicom pracuje s vlastním frekvenčním spektrem pacienta, proto je terapie u každého pacienta zcela individuální.

 Zájem o biorezonanci je obrovskýZájem o biorezonanci je obrovský

Biofyzikální diagnostika přístrojem Bicom umožňuje zcela novou úroveň jak vyšetření, tak následné terapie bez vedlejších účinků. Pomozte svému tělu tím, že ho zbavíte zátěží a vaše tělo se vám odmění zdravím. Více informací na www.bicom-optima.cz


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte