Zázrak jménem Noni

Rostlina Morinda citrifolia, jinak také „Noni“, patří mezi přírodní bohatství exotických oblastí, především na ostrovech Tahiti. Zdejším obyvatelům jsou její blahodárné účinky známy již po 2 tisíciletí, nyní se dostávají k lidem po celém světě. Pochvalují si je všichni, kteří chtějí vylepšit své zdraví, a přitom tělo nikterak nezatěžovat. Jak může Noni pomoci i vám?

Účinky Noni jsou velice pestré. Harmonizuje fyzickou, ale i psychickou kondici, je prevencí, ale i lékem. Posiluje obranyschopnost a odbourává následky uspěchaného a nezdravého způsobu života. Za všemi těmito zázraky stojí na 200 jedinečných přírodních látek, které jsou schopné pracovat v těle na buněčné úrovni, tedy od samotných základů fungujícího organismu.

Strom života

Noni je rostlina dorůstající do výšky až okolo 6 metrů. Během celého roku na ní dozrávají plody připomínající svým vzhledem brambory, z nichž se následně získává šťáva zpracovávaná na džus. Mezi lidovými léčiteli z oblastí, kde Noni roste, což je mimo ostrovů Tahiti i Malajsie nebo jih Indie, je často považována za strom života nebo královnu plodů.

 

Při jakých problémech pomáhá?

Džus z Noni je skutečně všestranně využitelný. Dokládají to nejen zkušenosti těch, kteří ho konzumovali nebo konzumují, ale také stovky odborných studií zkoumající unikátní skladbu látek, co se u jiné rostliny v takové podobě už v přírodě nevyskytuje. Konkrétně se tedy Noni doporučuje při léčbě bolestí hlavy, zubů a zad, alergií a jiných autoimunitních chorob, cukrovky, nadváhy, deprese, onemocnění ledvin, chronického únavového syndromu, infekcí, nespavosti, nádorů, kožních problémů, úzkosti a strachu, pohybových obtíží, zánětů, vysokého krevního tlaku, v neposlední řadě i při odvykání kouření.

BIO-Noni džusVyzdvihovány jsou celkové antioxidační účinky, díky kterým lze bojovat proti neblahým následkům škodlivého působení, jemuž jsme všichni vystavováni každý den - ať už se jedná o znečištěné ovzduší, nekvalitní potraviny nebo třeba i stále zvyšující se nároky na naše výkony. Tělo je tak stresováno na duševní i fyzické úrovni. Užívat šťávu z Noni se tak vyplatí, protože dokáže detoxikovat organismus, posílit imunitu i nervový systém, uchránit před stresem a zlepšit zažívání.

Elixír zdraví, jak je mnohými džus z Noni vnímán, je namíchán samotnou přírodou, a tak je právem považován za nejpřirozenější cestu, jak se starat o své tělo a chránit ho před nežádoucími vlivy.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2345x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.