Skvělý tip, jak prožít konec roku. Vychutnejte si Vánoce a Silvestr v lázních!

PR článek

Nechcete trávit další Vánoce plné stresu nebo bujaré silvestrovské oslavy, na které v hektickém období končícího roku nemáte ani trošku náladu? Nezoufejte, máme pro vás skvělý tip, jak si letos konečně užít klidné a zároveň plnohodnotně strávené poslední prosincové dny. A to, že zároveň uděláte spoustu dobrého pro svoje zdraví, je bonus, který váš organismus především v zimě velmi ocení.

Vánoční nebo silvestrovské pobyty v lázních jsou v posledních letech velmi žádané. A není divu. Péče o naše zdraví a zdraví našich blízkých je téma, které je z mnoha důvodů velmi aktuální. Období Vánoc a příchod nového roku nám dává možnost věnovat se také sami sobě. Nepochybuji o tom, že každý z nás alespoň jednou zatoužil po skutečně klidných a spokojených vánočních svátcích. Ty lze trávit zcela bez stresu právě díky široké nabídce lázeňských vánočních pobytů. Díky nim si nejkrásnější svátky roku užijete bez stresu a shonu, vychutnáte si odbornou péči a všechny starosti přenecháte druhým. Zároveň i oslavy Silvestra je možné prožít velmi netradičně, avšak nebýt ochuzen o bohatý kulturní program, který bývá nedílnou součástí silvestrovských pobytových balíčků.

Vánoce lze trávit zcela bez stresu díky široké nabídce lázeňských vánočních pobytů.lázeňské procedury v zimě

O tom, že je z čeho vybírat a opravdu každý si najde pobyt šitý na míru, nás ubezpečil pan Libor Stočes, jednatel společnosti provozující lázeňský portál www.lazne.travel.cz:

„V současné době je nabídka vánočních a silvestrovských pobytů velmi atraktivní. V podstatě všechna tuzemská lázeňská zařízení mají alespoň jeden typ tohoto balíčku. Obvykle je však spektrum pobytů mnohem širší. Balíčky jsou s různým zaměřením, v různé délce, s různým doprovodným programem. Vybírat můžete pobyty na 2 nebo 3 noci, zaměřené spíše na wellness nebo také tzv. medical wellness pobyty, které jsou obvykle v délce 7 nocí. Výjimkou nejsou ani dlouhodobé pobyty spojují vánoční i silvestrovský termín do jednoho. Všechny typy balíčků obvykle zahrnují komfortní ubytování, doprovodný tematický program, stravování a především léčebné a regenerační procedury dle zaměření jednotlivých lázní. Samozřejmostí je možnost dokoupení lázeňských procedur a některé lázně také nabízí možnost sestavit si relaxační program dle vlastních představ.

Mnozí z našich klientů by již Vánoce nebo Silvestra nikdy nechtěli trávit jinde, než v lázních. A poptávka neustále roste. Doporučuji čtenářům, které tento typ pobytu zaujal, případně zvažují možnost zakoupit jej třeba jako vánoční dárek pro svoje blízké, aby s výběrem vhodného lázeňského resortu a balíčku neotáleli. Dle našich zkušeností volné ubytovací kapacity v lázních rychle mizí. Inspirovat se můžete například na specializovaném portálu silvestr.lazne.travel, kde vám také zodpoví veškeré vaše případné dotazy či doporučí vhodný pobyt a pomohou s rezervací termínu.“

Lázně jsou na příliv klientů v období Vánoc a příchodu nového roku skvěle připraveny.lázně v zimě

Lázně jsou tedy na příliv klientů v období Vánoc a příchodu nového roku evidentně skvěle připraveny. Idylické prostředí, skvělé klimatické podmínky a unikátní přírodní léčebné zdroje jsou přesně tím, co unavené tělo i mysl v tomto období potřebuje. Ať již zvolíte Vánoce či Silvestr v tradičních lázních v Třeboni, horské Karlově Studánce nebo Libverdě, malebných Františkových Lázních nebo v radonových lázních Jáchymov, vždy prožijete dny plné rozmazlování a nezapomenutelných chvil. A na ty, kteří ocení silvestrovskou nabídku zahraničních lázní, mysleli například v Thermal parku Bešeňová, Piešťanech nebo maďarských termálních lázních Bükfürdő.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

SKOŘICE mletá BIO 100g EV

Pravá bio skořice mletá na dochucení sladkých jídel Pravá skořice (z…

Cena: 49 Kč  68 Kč 

Rýže BASMATI 5kg Pákistán

VÝHODNÉ BALENÍ! Kvalitní himalájská rýže Basmati ve výhodném balení…

Cena: 369 Kč  419 Kč 

Opalovací mléko dětské SPF50, 200ml

Vysoká ochrana citlivé pokožky při opalování Dětská pokožka je jemná a…

Cena: 258 Kč  338 Kč 

Solný polštář nahřívací velký

Nahřívací polštářek s himalájsou solí, přikládá se na bolavá místa na…

Cena: 159 Kč  199 Kč 

Františkovy Lázně

Léčivé prameny Františkovy lázně:…

Poruchy pohybového ústrojí či trávicího traktu, gynekologické problémy,…
další témata >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte