Vyberte si nejlepšího zubaře v Praze

Zubař PrahaPátráte po novém zubaři a z množství zubních ordinací vám jde hlava kolem? Zvolte si Dentální kliniku Jana Stuchlíka, kde vám ošetří zuby za pomocí nejmodernějších metod. Přijďte s celou rodinou a nechte si odborně zkontrolovat stav svého chrupu.

Prevence nad zlato

Investujte do svého zdraví a objednejte se na zubní hygienu. Dentální hygienistka vám zkontroluje stav zubů, názorně vám ukáže, jak zuby čistit, zbaví vás zubního kamene a pigmentu, zuby vyleští a doporučí způsob, jakým byste se měli do budoucna o své zuby starat. Předejdete tak vzniku zubního kazu, zánětu dásní a paradentózy, a prodloužíte trvanlivost zubních výplní, korunek a implantátů. Dentální hygienu byste měli navštívit správně 2-3krát ročně, protože v domácích podmínkách zuby nikdy dokonale nevyčistíte.

Zbavte se zubních kazů

Věděli jste, že je zubní kaz nejčastějším infekčním onemocněním? Nenechte si pokazit úsměv a přijďte zavčasu na preventivní prohlídku. Nebojte se, že budete z Dentální kliniky odcházet se hřbitovem v ústech. Na rozdíl od jiných pracovišť používají pouze bílé nebo keramické plomby, které od zubu nerozeznáte. Kromě toho vám celé ošetření zubního kazu zdokumentují pomocí kamery, která slouží jako zpětná kontrola toho, že všechny plomby a výplně sedí tak, jak mají.

Když děti chodí k zubaři s nadšením

Zažijte, jaké to je, když se děti k zubaři těší. Na recepci je čeká krásné pestrobarevné akvárium a samotná zubní prohlídka probíhá v ordinaci speciálně uzpůsobené pro ošetření dětí.  Péče o zuby už od nejútlejšího věku je nesmírně důležitá, protože napomáhá správnému vývoji stálých zubů a vytvoření náležitého skusu. Ten mimo jiné ovlivňuje také tvorbu hlásek při mluvení. Zubní lékař dětem během návštěvy vysvětlí přiměřeně jejich věku, jak si zuby správně čistit a aplikuje jim na zuby fluoridový lak, který zuby chrání před vznikem zubního kazu.

Proto neváhejte s návštěvou profesionálů a objednejte se na Dentální kliniku Jana Stuchlíka dřív, než bude pozdě.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1045x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.