Vá\u0161 prohlížeč nepodporuje zobrazení flash prvků na stránce, nebo došlo k chybě při načítání banneru.

Vůně a třpyt letošních Vánoc

PR článek

Vůně a třpyt letošních VánocTak jako každý rok se těšíme na vánoční svátky, od kterých očekáváme hlavně pohodu a potěšení se svými blízkými. Vánoce by rozhodně neměli být směsicí stresu a shonu tak jak to každý rok chtě nechtě prožíváme. A jako každý rok doufáme, že tomu letos takto nebude. Snažme se si dát předsevzetí, že letošní Vánoce „ ochudíme“ o zbytečné úklidy, stres z nenakoupených dárků a nervování se v obchodních centrech.

Provoňte svým blízkým Vánoce

Mýdlo s bambuckým máslemJsem velice ráda, že Vám mohu nabídnout voňavé dárečky pro Vaše blízké a přátele. Svoje ručně dělané výrobky se snažím vyrobit v takové paletě, aby si mohl vybrat opravdu každý. Takto přistupuji i k tvorbě cen, protože není mým krédem zbytečně nadsazovat cenu. Chci, aby moje „ voňavé dárečky“ byly dostupné každému a mohl si je každý dovolit. Mám pro Vás připravenou škálu vonných mýdel, krásných vonných svící a relaxačních koupelových solí. Všechny moje výrobky obsahují pouze přírodní esence a produkty. Těmito dárečky uděláte radost též tím, že si každý může v klidu svého domova vytvořit příjemnou atmosféru jejich aromaterapeutickými účinky.

Třpytivé pohlazení

Pro své klienty, kteří by chtěli udělat na Vánoce radost něčím třpytivým, mám připravenou celou řadu kvalitních stříbrných šperků. Můžete si vybrat z kolekcí, které jsou celostříbrné, ale i s mnoha dekory. Před Vánoci jsem volila takové šperky, které v mrazivém zimním období „ doslova zahřejí“. Jantarový šperkV kolekci jantarových šperků naleznete „slunce“, rozkvetlou růži a řadu dalších skvostů. Zářivě žlutý jantar určitě každému zahřeje na srdíčku.

Atmosféru a vůni zpěněného moře Vám určitě navodí krásné stříbrné šperky s tyrkysem. Zářivě modrá barva vsazená do třpytu stříbra navodí atmosféru letního období, na které se každý v zimě těší. Věřím, že si z mojí nabídky budete určitě schopni vybrat a potěšit tak své blízké.

Vonící záře

O Vánocích nesmí chybět na stole pár hřejivých plamínků, které nám rozzáří naše příbytky přívětivým světlem klidu a pohody. Připravila jsem pro Vás krásné motivy vonných svící, při kterých můžete strávit krásné chvíle se svými blízkými. Výběr je i z mnoha vůní pro vánoční atmosféru.

Budu velice ráda, když navštívíte moje stránky a přesvědčíte se, že nabízené voňavé dárečky i stříbrné šperky mohou zkrášlit Vaše letošní Vánoce. Těším se na Vaše případné dotazy, jsem zde pro Vás. 

Mgr. Jitka Davidová


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2082x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dobrý den, výrobky máte krásné, děláte i konkrétní vzory na objednávku?