Vá\u0161 prohlížeč nepodporuje zobrazení flash prvků na stránce, nebo došlo k chybě při načítání banneru.

Voňavé potěšení pro obchodní partnery i zaměstnance!

Vonné svíčky

Hledáte originální způsob, jak oslovit nové obchodní partnery a poděkovat těm stávajícím za spolupráci? Nebo chcete udělat radost svým zaměstnancům malým voňavým dárkem, který potěší každého? Máme pro vás řešení v podobě dárkových (nejen) voňavých balíčků na míru.

Můžeme pro Vás vytvořit různé dárkové balíčky, které se mohou skládat z voňavých dárků a stříbrných šperků pro Vaše VIP klienty či zaměstnance. Využít je můžete například jako originální vánoční/narozeninové dárky, pozornost pro hosty firemní akce, k výročí společnosti, pro prezentaci na veletrzích, nebo třeba jako "voňavou vizitku", díky které můžete oslovit potenciálního klienta. 

Cena těchto skvělých balíčků je individuální. Rádi se s Vámi setkáme a společně vybereme vhodné produkty dle Vašeho přání.

Vonné svíčky s vaší značkou

Reklamní předmět z voskuTvář Vaší firmy můžete mít ve 3D provedení i na vonných svíčkách. Nově zavádíme vonné svíčky na zakázku, kde může Vaše společnost oslovit obchodní partnery dárkovou svící ve 3D provedení s názvem Vaší firmy nebo logem. Při dodání fontu písma vypracujeme přesnou kopii názvu společnosti ve 3D (vystouplé – positiv). Pokud byste chtěli přesné logo, není to žádný problém, když si dodáte vypracovaný 3D logotyp.

Jelikož se jedná o vosk, je možnost tohoto provedení pouze od určitého rozměru písma. Při drobném či tenkém písmu se nemusí forma dolít tak, aby byl nápis dobře čitelný. Rádi s Vámi tyto možnosti probereme a individuálně naceníme.

Těšíme se na Vaše dotazy a spolupráci při tvorbě voňavých dárků!

logo

www.naturesecret.eu
info@ibeauty.cz

Mgr. Jitka Davidová
tel: 603 926 534603 926 534
IČO: 27700704


Stáhnout v PDF

Přečteno: 473x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.