Vodní kámen, chlor a nepříjemná pachuť? Známe řešení pro kvalitní pitný režim!

Odstranění vodního kameneAčkoliv voda z kohoutku není zdraví škodlivá, může obsahovat látky, které ovlivňují její chuť a vzhled. Typicky jsou to vodní kámen, chlór nebo těžké kovy. Velmi snadno se jich můžete zbavit díky speciálním filtračním systémům. Představíme vám hlavní výhody, které přináší filtrace vody.

1. Lepší chuť kávy a čaje

Jak si vychutnat opravdovou chuť kávy a čaje, aniž by voda z vodovodu neměla zvláštní pachuť, zbarvení či zápach? Voda dokáže zničit i tu nejskvělejší kávu. Právě proto by se neměla podceňovat úprava pitné vody. Tyto problémy redukují filtrační konvice BRITA, které zvýší kvalitu vody a umožní vám vychutnat si ji čistější a průzračnější. Díky unikátní technologii filtrace BRITA dochází ke zvýraznění chuti připravovaných nápojů a pokrmů.

2. Odstranění vodního kamene

Častým problémem je také tvrdost vody, která způsobuje tvorbu vodního kamene a následné poškození domácích spotřebičů. V důsledku tvrdosti vody vznikají také nehezké kroužky a povlak na uvařeném šálku čaje. Také těchto problémů se můžete zbavit pomocí vodních filtrů BRITA Maxtra ve filtrační konvici.

3. Chrání přírodu i vaši peněženku

Vodní fitry BritaKromě zlepšení kvality vody, přináší filtrace pitné vody také výhody v podobně snížení nákladů na nákup balené vody, což se v konečném důsledku pozitivní odráží na životním prostředí. Voda filtrovaná pomocí systému BRITA navíc prosívá pokojovým květinám a prodlužuje výdrž řezaných květin. Konvice BRITA jsou ovšem nejen praktickým, ale také stylovým řešením úpravy pitné vody.

Kvalitní voda má bezesporu vliv na zdraví člověka, proto nelze podceňovat, jakou vodu pijeme. Proces filtrace BRITA se čtyřmi úrovněmi filtrace trvá průměrně pouhou minutu, poté si již můžete naplno vychutnat vodu, která vaše tělo nezatíží těžkými kovy nebo vodním kamenem.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 755x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.