VITAE FIBRE 270g

Cena: 205  

Dodavatel/Výrobce: SILOE

Komplexní doplněk stravy s vlákninou, probiotiky, prebiotiky, vitaminy a minerály

Komplexní doplněk stravy svého druhu - kromě 5 druhů vlákniny (v ideálním poměru rozpustné a nerozpustné) obsahuje i probiotika, prebiotika a celé spektrum vitamínů a minerálů to vše pro maximální účinek. Jeho pravidelným užíváním zabezpečíte pro svůj organizmus dostatečný příjem vlákniny a dalších důležitých látek.

Vláknina není v naší stravě stále v dostatečné míře zastoupena, přitom je to velmi důležitá složka potravy. V žaludku dokáže zvětšit svůj objem a ve formě gelu pak prochází trávicím traktem. Je vhodné ji doplňovat například při redukčních dietách. Najdeme ji v obilí, kukuřici, otrubách, zelenině, slupce ovoce a kořenové zelenině.

Vitae Fibre obsahuje:

  • 5 druhů vláknin: jablečná, hrachová, inulín, kukuřičná a ovesná - v ideálním poměru rozpustná a nerozpustná
  • probiotika: Lactobacillus acidophilus, Bifidibacterium bifidum, Bifidobacterium longum
  • prebiotika
  • vitamíny - 100% doporučené denní dávky všech vitamínů
  • minerální látky a stopové prvky: Vápník, Hořčík, Zinek, Chrom, Jód, Selen, Mangan, Měď, Molybden, Křemík, Bor

Dávkování:
Dospělí: 2 vrchovaté kávové lžičky (10 g) 3x denně. Děti od 3 let: 1 vrchovatá kávová lžička (5 g) 3x denně. Začněte menším množstvím, dávku postupně zvyšujte. Po minimálně 2 týdnech můžete dávku podle potřeby snížit na polovinu. Jestliže se v souvislosti s užíváním přípravku objeví těžkosti, snižte dávku, dokud těžkosti nezmizí, potom můžete dávkování postupně zvyšovat.

Návod na použití: příslušné množství přípravku se nejdříve rozmíchá v přiměřeném množství vody a potom se vmíchá do zvoleného jídla, anebo se vypije jako koktejl bezprostředně (nejpozději do 30 minut) po jídle. Důsledně dbejte na dodržování správného pitného režimu.

Balení: 270 g

Upozornění: Přípravek není určený dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu.

V naší nabídce naleznete také další přírodní produkty vhodné při redukčních dietách.


Kategorie: Vitaminy, minerály

Obezita, StřevaStáhnout v PDF

Přečteno: 282x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.