Venkovní žaluzie a rolety vás ochrání před ostrým sluncem

PR článek

 Venkovní rolety vás ochrání před horkem

Nemůžete ve svém domě najít během horkých letních dnů jediné místo, ve kterém by bylo přijatelné klima? Pokud vás trápí neskutečné horko, pronikající s oslnivými slunečními paprsky do vašeho interiéru, nainstalujte vnější žaluzie nebo rolety.

Vnější stínicí technika je ve srovnání s hojně rozšířenými vnitřními žaluziemi mnohem účinnější a do vašeho domu nepropustí žádné sluneční paprsky. Budete si užívat světelnou pohodu i příjemné klima. Vnější stínící technika od společnosti LOMAX je navržena s ohledem na co nejlepší izolační vlastnosti a před sluncem vás ochrání i během tropických dní.

Venkovní žaluzie nabízí až 10krát vyšší účinnost

Zavřená venkovní žaluzie zadrží až 94 % tepelné energie. Ve srovnání s vnitřními žaluziemi je tak až desetkrát účinnějšíVenkovní žaluzie od společnosti LOMAX jsou navíc vybaveny čidly, které reagují na slunce a aktuální povětrnostní podmínky. Bez manuálního zásahu tak sami regulují nastavení lamel a interiér podle potřeby chladí nebo ohřívají.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie zaručují i maximální světelnou pohodu. Žaluzie odstíní až 80 % světelného záření. V nabídce společnosti LOMAX naleznete i vybrané typy lamel, které zajistí naprosté zatemnění. Motorizované žaluzie, vybavené čidly, se pak postarají o automatickou regulaci přirozeného osvětlení interiéru.

Předokenní rolety chrání soukromí a tepelně izolují

Dalším účinným řešením při boji se silnými slunečními paprsky je instalace předokenních rolet. Hodí se pro novostavby i rekonstrukce a doladí celkový vzhled domu. Jejich instalace je jednoduchá a nevyžaduje náročné stavební úpravy. V nabídce rolet LOMAX naleznete pestrou škálu barevných odstínu lamel, takže vzhled předokenních rolet přizpůsobíte svým konkrétním požadavkům a představám.

Předokenní rolety

Společnost LOMAX v rámci testování svých rolet provedla měření termokamerou. Výsledky potvrdily, že při použití předokenních rolet se nejen zabrání prostupování tepla do interiérů, ale také se zamezí tepelným ztrátám. Veškeré teplo z vnitřních prostor zůstává v domu, což se cení především v chladnějších dnech. Přes okna, která nebyla opatřená předokenními roletami, unikalo až 30 % tepla, čemuž předokenní rolety zabrání. Přirozeně regulují teplo v domě a pomohou zajistit komfortní klima v horkých i chladnějších dnech.

Pokud vás trápí silné sluneční paprsky, které nadměrně ohřívají vaše vnitřní prostory, zvažte možnost pořízení kvalitní venkovní stínicí techniky. Zabráníte zbytečnému přehřívání interiérů a dosáhnete vyššího komfortu bydlení. Moderní rolety a žaluzie LOMAX jsou navíc motorizované a vybavené senzory, díky čemuž je regulace i manipulace jednoduchá, intuitivní a zábavná.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte