Včelí pyl 230g Iswari

Cena: 262  

Dodavatel/Výrobce: Iswari

Superpotravina s vysokým obsahem enzymů, vitaminů a dalších prospěšných látek

Doplněk stravy.

Včelí pyl je základní složkou potravy včel. Je plný vitaminů, enzymů, antioxidantů a minerálů. Živá strava - RAW food!

Včelí pyl obsahuje přes 5000 enzymů, všechny vitamíny (hlavně skupiny B a C), 27 minerálů a stopových prvků (vápník, fosfor, hořčík, měď, železo, zinek aj.), 22 aminokyselin a 15% lecitinu. Obsahuje až 80% volné kyseliny glutamové.

Včelí pyl můžeme právem považovat za dokonalou potravinu, neboť obsahuje životně důležité vitamíny, minerály, enzymy a dokonce i bílkoviny. Právě díky svému bohatému složení se stává stále více populárním. Užívali ho již ve starověkém Egyptě a Číně. Díky svému neobvykle širokému obsahu důležitých živin je dnes rozšířen mezi lidmi všech věkových i společenských skupin - manuálně i duševně pracujících, seniorů, studentů i sportovců.

Asi nejdůležitější složkou včelího pylu jsou enzymy. Obsahuje jich přes 5000, mnohonásobně více než jakákoli jiná potravina. Bez enzymů není život možný. Pyl dále obsahuje veškeré vitamíny hlavně skupiny B, C, a 27 minerálů. Nejvíce obsažen je vápník, fosfor, hořčík, měď, železo a zinek. Dále 22 aminokyselin a 15% lecitinu. Rovněž obsahuje až 80% volné kyseliny glutamové.

Dávkování: Dospělí 1-2 čajové lžičky denně. Děti od 3 let 1-1 lžičku denně. U alergiků postupně zvyšovat dávku od malého množství. Ručně baleno s maximální péčí a láskou. Každý si zaslouží být zdravý.

Obsah: 230g

Výživové údaje ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota  1658 kJ / 396 kcal
Tuky   8,20 g
Sacharidy   66,50 g
Bílkoviny   13,20 g

Nenahrazuje pestrou stravu. V těhotenství konzutujte užívání s lékařem. Není určeno dětem do  tří let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí, v suchu, chladu a emnu.


Kategorie: Superpotraviny, rostlinné přípravkyStáhnout v PDF

Přečteno: 205x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.