Včelí pyl 100g granulky

Cena: 111  

Firma/Výrobce: Na cestě ke zdraví

Superpotravina s vysokým obsahem enzymů, vitaminů a dalších prospěšných látek

Doplněk stravy.

Včelí pyl obsahuje přes 5000 enzymů, všechny vitamíny (hlavně skupiny B a C), 27 minerálů a stopových prvků (vápník, fosfor, hořčík, měď, železo, zinek aj.), 22 aminokyselin a 15% lecitinu. Obsahuje až 80% volné kyseliny glutamové.

Včelí pyl můžeme právem považovat za dokonalou potravinu, neboť obsahuje životně důležité vitamíny, minerály, enzymy a dokonce i bílkoviny. Právě díky svému bohatému složení se stává stále více populárním. Užívali ho již ve starověkém Egyptě a Číně. Díky svému neobvykle širokému obsahu důležitých živin je dnes rozšířen mezi lidmi všech věkových i společenských skupin - manuálně i duševně pracujících, seniorů, studentů i sportovců.

Asi nejdůležitější složkou včelího pylu jsou enzymy. Obsahuje jich přes 5000, mnohonásobně více než jakákoli jiná potravina. Bez enzymů není život možný. Pyl dále obsahuje veškeré vitamíny hlavně skupiny B, C, a 27 minerálů. Nejvíce obsažen je vápník, fosfor, hořčík, měď, železo a zinek. Dále 22 aminokyselin a 15% lecitinu. Rovněž obsahuje až 80% volné kyseliny glutamové.

Dávkování: Dospělí 1-2 čajové lžičky denně. Děti od 3 let 1-1 lžičku denně. U alergiků postupně zvyšovat dávku od malého množství. Ručně baleno s maximální péčí a láskou. Každý si zaslouží být zdravý.

Obsah: 100 g

Složení: Včelí pyl (doplněk stravy)l - granulky

Původ: Turecko

Nenahrazuje pestrou stravu. V těhotenství konzutujte užívání s lékařem. Není určeno dětem do  tří let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí, v suchu, chladu a emnu.


Kategorie: Vitaminy, minerály, Superpotraviny, rostlinné přípravky
Stáhnout v PDF

Přečteno: 153x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.