Vánoční pohlednice Konta Bariéry na všech poštách a na www.bux.cz

PR článek

Vánoční pohlednice provázejí Konto Bariéry na jeho cestě pomoci lidem se zdravotním postižením již sedmnáct let. Stejný počet českých malířů minulosti i současnosti jim dal podobu, která na sebe poutala a stále poutá velkou pozornost široké veřejnosti. Díky nim a také zásluhou netradičního tvaru přinesly pohlednice Kontu Bariéry za celou dobu své existence už dvacet dva miliony korun, které byly převedeny na pomoc při bezbariérových úpravách škol na celém území republiky.

Podpořte dobrou věc i vy!

Letošní vánoční pohlednice by měla být v prodeji na všech poštách. Pokud tomu tak náhodou není a vy si ji chcete koupit právě tam, kde to máte nejblíže, musíte se ozvat. Kterákoliv pracovnice na kterékoliv poště vám zcela určitě vyjde vstříc a pohlednici v požadovaném počtu pro vás objedná. Pokud jdete s dobou a běžně nakupujete na internetu, můžete to zkusit na www.bux.cz. Pokud nebude vyprodáno, bude vám obratem vyhověno.

Novou pohlednici pro Konto Bariéry vytvořila výtvarnice Jana Predikantová

Nová pohlednice stojí rozhodně za podívání. Je jiná, než všechny ostatní, které jsou na trhu k dostání. Díky kresbě moravské výtvarnice Jany Predikantové je malebně zimní a pohodově vánoční. Je opět trojrozměrná. Ale trošku jinak, než pohlednice v předchozích letech. Prodává se jako složený dvojlist s obálkou. Ten, kdo se rozhodne ji využít jako ozdobu bytu nebo kanceláře, ji podle návodu na rubové straně velmi snadno převede do kýžené prostorové podoby. Stojí pořád stejně, a to už sedmnáct let. K dostání je stále za schůdných dvacet korun.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1873x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Tyto pohlednice si kupuju asi poslední 4 roky. Ta letošní je dost povedená!