Vánoční pohlednice Konta Bariéry

PR článek

Kupte si vánoční pohlednici Konta Bariéry a rozhodně nebudete litovat.Možná si jí na poště hned nevšimnete, ale měla by tam být a pokud tam náhodou není a vy si ji chcete koupit, musíte se ozvat. Kterákoliv pracovnice na kterékoliv poště vám zcela určitě vyjde vstříc. Řeč je o nové vánoční pohlednici Konta Bariéry a taky častých námětech připomínek lidí, kteří ji shánějí mimo oblast internetového prodeje. Samozřejmě že i tam je k dostání, v letošním roce se role prodejce ujala společnost Euromédia, pohlednici si můžete objednat na www.bux.cz.

Rozhodně stojí za podívání. Je jiná, než všechny ostatní, které jsou na trhu běžně k dostání. Díky kresbě moravské výtvarnice Jany Predikantové je malebně zimní a pohodově vánoční. Je opět trojrozměrná. Ale trošku jinak, než pohlednice v předchozích letech. Prodává se jako složený dvojlist s obálkou.

Vánoční pohlednice konta bariéry najdete na každé poště.

Za pouhých 20 korun získáte krásnou pohledici a pomůžete potřebným

Ten, kdo se rozhodne využít pohlednici jako ozdobu bytu nebo kanceláře, ji podle návodu na rubové straně velmi snadno převede do kýžené prostorové podoby. Stojí pořád stejně, a to už sedmnáct let. K dostání je stále za schůdných dvacet korun, které budou převedeny na účet Konta Bariéry, konkrétně na pomoc při bezbariérových úpravách škol na celém území republiky.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 719x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.