Umyvadlo VIOLETS Fregadero

Bagueta-Azul-Bte-75Bagueta-Verde-Bte-150Pecho-de-Paloma-Azul-Bte-150Violets-Esquina-75Bagueta-Verde-Aguacate-DSL-75Obklad5x5-Violets-75Uchytka-Violets-75Violets-Guia-150
Cena: 19990  

Ručně malované stojací umyvadlo z Mexika

Motiv fialek je naším nejúspěšnějším dekorem. Je dokonale český, tak akorát romantický, bezchybně prostý. Má všechno, jak má být.

Umyvadlo z unikátní kolekce RUČNĚ MALOVANÝCH UMYVADEL. Umyvadlo je vyrobeno z dvakrát vypalované keramiky s velmi tvrdou glazurou, která bezezbytku splňuje nároky na každodenní běžné užívání.  Toto umyvadlo je stojací, lze ho umístit např. na dřevěnou desku, pult obložený obklady nebo na koupelnovou skříňku. Jejich montáž je snadná – potřebují jen povrch, na který je postavíme, a otvor pro odtok. Tradiční „venkovský“ design umyvadel „Fregadero“ dává ještě více vyniknout ruční malbě . Tvar je původní, stejný nekoupíte nikde na světě.

ROZMĚRY:

  • Vnější: 57×33 cm
  • Vnitřní: 50×26 cm
  • Výška: 14 cm
  • Hloubka: 12 cm

K uvedenému umyvadlu je možné dokoupit úchytky a obklady 10 x 10 cm nebo 5 x 5 cm ve stejném nebo podobném dekoru. Obkladová dlaždice je ručně vyrobená, dekorovaná ručně sítotiskem.f Více informací: boresova@spektrumzdravi.cz nebo na tel. 774 741 477.

 


Kategorie:Stáhnout v PDF

Přečteno: 1040x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte