Umyvadlo ALCATRAZ Fuente

alcatraz obkladMural-Combinado450Lampa-Pared-Alcatraz-250Maceta-Chica-Alcatraz-150Lampa-Techo-Alcatraz-150Mural-Alcatraz-150Obklad-Alcatraz-Turq-150Espejo-Chico-Alcatraz-150Vaso-Alcatraz-200Uchytka-Alcatraz-150
Cena: 19990  

Ručně malované stojací umyvadlo z Mexika

Klasický motiv mexických kal připomíná náruč Fridy Kahlo. Toto umyvadlo vhodně doprovodíte nástěnným obrazcem z ručně malovaných obkladů s jejím autoportrétem.

Umyvadlo z unikátní kolekce RUČNĚ MALOVANÝCH UMYVADEL. Umyvadlo je vyrobeno z dvakrát vypalované keramiky s velmi tvrdou glazurou, která bezezbytku splňuje nároky na každodenní běžné užívání. Moderní design a ruční malba, to je typ umyvadel s označením "Fuente". Toto umyvadlo je stojací, lze ho umístit např. na dřevěnou desku, pult obložený obklady nebo na koupelnovou skříňku. Jejich montáž je snadná - potřebují jen povrch, na který je postavíme, a otvor pro odtok.

Rozměry umyvadla:

  • Vnější: 42 cm
  • Vnitřní: 38 cm
  • Výška: 16 cm
  • Hloubka: 12 cm

 

K uvedenému umyvadlu je možné dokoupit dekorace a obklady 10 x 10 cm ve stejném dekoru. Obkladová dlaždice je ručně vyrobená, dekorovaná ručně sítotiskem. Více informací: boresova@spektrumzdravi.cz nebo na tel. 774 741 477.


Kategorie: stojací FuenteStáhnout v PDF

Přečteno: 1343x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.