Účinky naturopatie pocítíte na těle i duši

Účinky naturopatie pocítíte na těle i dušiNaturopatieNaturopatie je alternativní metoda založená na zbavení těla všech škodlivin, účinné detoxikaci organismu přírodní cestou a nastartování správného fungování imunitního systému. Vyzkoušejte i vy blahodárné účinky očisty těla bez antibiotik a dalších chemických léků.

Co dokáže naturopatie?

  • Naturopatie zbaví účinnou detoxikací vaše tělo všech nahromaděných odpadních látek, jakými jsou např. nestrávené a usazené zbytky potravy, usazeniny v játrech, žlučníku a ledvinách, chemikálie, těžké kovy atd.
  • Tato alternativní metoda nastartuje imunitní systém, který má na starosti boj proti bakteriím a virům, léčí a regeneruje organismus.
  • Naturopatie také odstraní příčiny vracejících se nemocí a chronických onemocnění bez použití léků a antibiotik.
  • Jelikož i některé psychické obtíže souvisí s nahromaděnými toxickými látkami, můžete se zbavit jednou pro vždy „šrámů na duši“.
  • Pro udržení zdraví i po absolvovaných procesech je třeba začít i se zdravým životním stylem, se kterým úzce souvisí i změna jídelníčku. Zdravá strava vám pomůže s redukcí váhy, překyselením organismu i optimismem do dalšího, lepšího života. 

Jelikož očista organismu pomocí naturopatie má vliv na všechny orgány a tělesné procesy, je pozitivních účinků opravdu mnoho. A to nejen těch, které pocítíte téměř ihned, jakými jsou např. příval energie, vymizení chronických onemocnění a dobrá nálada, ale hlavně těch, které vám pomohou s vleklými potížemi a prevencí proti civilizačním chorobám.

Zbavte se jednou pro vždy zátěže pro tělo i duši

Naturopatka Pavla Novotná provádí efektivní hloubkovou detoxikaci organismu.Studio Naturopatie poskytuje komplexní péči o pacienty, kteří chtějí zlepšit kvalitu života, zbavit se neduhů a dobít ztracenou energii. Naturopatka Pavla Novotná provádí efektivní hloubkovou detoxikaci organismu a podrobnou analýzu z kapky krve, poskytuje odborné poradenství v oblasti zdraví, a jelikož jde o celostní péči o zdraví, postará se i o vaši psychiku.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1017x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

SAMAHAN čaj 25 sáčků

Ájurvédský bylinný čas pro období nachlazení  Nachlazení, obranyschopnost,…

Cena: 199 Kč

HALDIKA 60kps. HN

 Kurkuma, Brahmi a Kajenský pepř v jedinečné kombinaci Kurkuma je velice…

Cena: 239 Kč

Lunární náramek Aqua Aura Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Náramek z…

Cena: 480 Kč

Echinafit® 50ml Dr.Popov

Echinafit® – Echinaceové kapky speciál  je originální tinktura vyrobená…

Cena: 105 Kč

Ostružiny sušené mrazem 20g WB

Lyfolizované plody ostružin Tyto bobule vyjímečné barvy, chuti a vůně jsou…

Cena: 36 Kč

COLLALLOC - mořský kolagen

100% Bioaktivní mořský kolagen Kolagen má v lidském těle zásadní roli. Je…

Cena: 599 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte