Tulsi se zeleným čajem BIO 25 sáčků

Cena: 118  

Firma/Výrobce: Organic India

Harmonická BIO čajová směs svaté bazalky Tulsi a zeleného čaje.

Složení*: Bazalka posvátná Tulsi (Ocimum sanctum a Ocimum basilicum) listy a květy 60%, zelený čaj (Camellia sinensis) 40%. Obsahuje kofein.

* z organického zemědělství

Účinky Tulsi:

Tato vynikající chuťová kombinace dodává energii jen s malým množství kofeinu.
Bylina, přezdívaná Tulsi, má tři druhy. Tulsi pochází z Indie a v překladu znamená „nejlepší rostlina". Všechny druhy Tulsi jsou obsažené v tomto čaji od Organic India. Rama Tulsi má český název bazalka posvátná. Není zcestný, protože tato bylinka se už po několik staletí používá v Indii při rituálních obřadech. Moderní medicína pak zjistila, že tato bylinka má pozitivní vliv na lidské tělo. Užívá se hlavně při nachlazení, protože působí pozitivně na normální funkci dýchacího systému a podporuje vykašlávání. Její list nepůsobí jen jako okrasa, ale má příznivý vliv na srdce a vitalitu, odbourává stres. Je to také přírodní antioxidant a jako takový pomáhá redukovat volné radikály v těle. Podporuje imunitu.

Více o bylině Tulsi...

Zelený čaj napomáhá vylučovat vodu z těla. Napomáhá tak normální funkci močových cest a působí pozitivně na ledviny. Spojení Tulsi a zeleného čaje má na tělo mnoho příznivých účinků. Zelený čaj je přírodní antioxidant a podporuje normální stav kostí i normální činnost srdce. Tato stálozelená rostlina pocházející z jihovýchodní Asie, působí také příznivě na povzbuzení organismu a osvěžení těla. Jeho účinky ocení také lidé, kteří si hlídají svou váhu - čajovník čínský (neboli zelený čaj) totiž kontroluje tělesnou hmotnost a podporuje metabolismus lipidů. Tím ale výčet jeho zdravotních účinků nekončí - zelený čaj totiž podporuje kognitivní a duševní zdraví a napomáhá při relaxaci.

Leták Tulsi čaje

Tulsi čaj v biokvalitě obsahuje stovky různých sloučenin známých jako fytolátky. Tyto sloučeniny, když působí společně, odpovídají za silné posilující účinky, které podporují celkové zdraví a pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost těla. Výrobní proces zachovává účinek přírodních esenciálních olejů a dalších látek.

Tulsi čaj je organický certifikovaný přírodní čaj nejvyšší kvality bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů, vyrobený bez chemického a biologického znečištění. Výrobek je 100% přírodní a splňuje nejpřísnější mezinárodní normy pro nejvyšší biokvalitu. Konzumací tohoto čaje podporujete náš cíl: chránit přírodu, pomoci ekologickému zemědělství a biofarmám.

Balení:25 sáčků vyrobených z neběleného, biologicky rozložitelného vlákna

Upozornění: nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy.

Užívání:
1 sáček na jeden až dva šálky nebo malou konvičku či termosku. Zalijte vroucí vodou čajový sáček a nechejte louhovat 5-10 minut. Lze osladit podle chuti. Dvojitá dávka je nutná pokud podáváte vychlazené.
Ledový čaj (ice tea): Chcete-li připravit 1 litr ledového čaje, 5 sáčků zalijte 2 šálky vroucí vody, zakryjte a nechejte louhovat 20 minut. Pak odstraňte sáčky, dolijte 2 šálky studené vody a nechejte vychladit.
Pro maximální účinek pijte 3-5 šálků denně.

Doplněk stravy. Bylinný certifikovaný organický čaj.


Kategorie: Tulsi čaje

Antioxidanty, Bolest hlavy, Cévy, žíly, Dia, Dýchací systém, Energie, Fyzická kondice, Horečka, Cholesterol, Imunita, Játra, Kašel, Krev-čištění, Metabolismus, Močový systém, Obranyschopnost, Plíce, Průdušky, Překyselení, Senilita, Smutek, Stárnutí, Stres, Střeva, Svalstvo, Trávení, Únava, Zácpa, Zánět, Zažívání, Zvracení, Žaludek


Antioxidanty, Bolest hlavy, Cévy, žíly, Dia, Dýchací systém, Energie, Fyzická kondice, Horečka, Cholesterol, Imunita, Játra, Kašel, Krev-čištění, Metabolismus, Močový systém, Obranyschopnost, Plíce, Průdušky, Překyselení, Senilita, Smutek, Stárnutí, Stres, Střeva, Svalstvo, Trávení, Únava, Zácpa, Zánět, Zažívání, Zvracení, ŽaludekStáhnout v PDF

Přečteno: 1320x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.