Tulsi s mátou BIO 18 sáčků

Cena: 118  

Dodavatel/Výrobce: Organic India

Osvěžující Bio bylinná směs z bazalky svaté (Tulsi) a máty

Složení: Máta peprná (Mentha piperita) listy 70%, Bazalka posvátná (Ocimum sanctum a Ocimum basilicum) listy a květy 30%. Bez kofeinu

Povzbuzující máta peprná s jemně kořeněnou chutí svaté bazalky Tulsi navozují pocit osvěžení pro den nebo navečer.

Bylina, přezdívaná Tulsi, má tři druhy. Tulsi pochází z Indie a v překladu znamená „nejlepší rostlina". Všechny druhy Tulsi jsou obsažené v tomto čaji od Organic India. Rama Tulsi má český název bazalka posvátná. Není zcestný, protože tato bylinka se už po několik staletí používá v Indii při rituálních obřadech. Moderní medicína pak zjistila, že tato bylinka má pozitivní vliv na lidské tělo. Užívá se hlavně při nachlazení, protože působí pozitivně na normální funkci dýchacího systému a podporuje vykašlávání. Její list nepůsobí jen jako okrasa, ale má příznivý vliv na srdce a vitalitu, odbourává stres. Je to také přírodní antioxidant a jako takový pomáhá redukovat volné radikály v těle. Podporuje imunitu.

Více o rostlině Tulsi...

Máta zase podporuje normální funkci močových cest a ledvin.Výrazné aroma máty peprvné z ní dělají ideálního pomocníka v kuchyni. Do omáček či koktejlů se nepřidává jen kvůli své chuti, ale také kvůli její schopnosti podporovat normální trávení. Zároveň pročišťuje organismus a napomáhá normální činnosti jater. Působí také na nejdůležitější orgán lidského těla - srdce a podporuje jeho normální činnost.

Tulsi Máta čaj v biokvalitě obsahuje stovky různých sloučenin známých jako fytolátky. Tyto sloučeniny, když působí společně, odpovídají za silné posilující účinky, které podporují celkové zdraví a pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost těla. Výrobní proces zachovává účinek přírodních esenciálních olejů a dalších látek.

Tulsi Máta je organický certifikovaný přírodní čaj nejvyšší kvality bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů, vyrobený bez chemického a biologického znečištění. Výrobek je 100% přírodní a splňuje nejpřísnější mezinárodní normy pro nejvyšší biokvalitu. Konzumací tohoto čaje podporujete náš cíl: chránit přírodu, pomoci ekologickému zemědělství a biofarmám.

Leták Tulsi čaje

Obsah: 18 sáčků, recyklovatelné, vakuově balené zachovávají aroma.

Upozornění: nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy.

Užívání:
1 sáček na jeden až dva šálky nebo malou konvičku či termosku. Zalijte vroucí vodou čajový sáček a nechejte louhovat 3-5 minut. Lze osladit podle chuti. Dvojitá dávka je nutná pokud podáváte vychlazené.

Ledový čaj (ice tea): Chcete-li připravit 1 litr ledového čaje, 5 sáčků zalijte 2 šálky vroucí vody, zakryjte a nechejte louhovat 20 minut. Pak odstraňte sáčky, dolijte 2 šálky studené vody a nechejte vychladit. Pro maximální účinek pijte 3-5 šálků denně.

Doplněk stravy. Bylinný certifikovaný organický čaj.


Kategorie: ČAJE, Tulsi čaje

Antioxidanty, Bolest hlavy, Cholesterol, Dýchací systém, Energie, Fyzická kondice, Horečka, Imunita, Játra, Krev-čištění, Metabolismus, Nadýmání, Nervový systém, Obranyschopnost, Překyselení, Regenerace a rekonvalescence, Senilita, Smutek, Stárnutí, Stres, Trávení, Únava, Žaludek, Zánět, Zažívání, ZvraceníStáhnout v PDF

Přečteno: 1496x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.