Tulsi Oil 10ml EV

tulsi oil
Cena: 315  

Esenciální olej z „královny bylin“, Tulsi (Ocimum sanctum)- bazalky posvátné

Detail

Tulsi olej je extrahován parní destilací z listů bazalky svaté (Ocimum sanctum), což je druh bazalky, který pochází z indického subkontinentu. Tato rostlina může růst až do výšky jednoho metru, má oválné listy, které se mohou pohybovat od světle zelené až fialové (v závislosti na odrůdě). Tulsi rostliny také produkují malé růžové nebo fialové květy a také plody, které připomínají rezavé ořechy. Tulsi olej má výraznou, čerstvou, zemitou a mátovou vůni, která připomíná i vůni lékořice. Je světle žlutá a má jemnou konzistenci. Tulsi chrání organismus před stresem, podporuje vitalitu, srdce a celý dýchací systém. Patří mezi antioxidanty a má pozitivní vliv na imunitní systém. Tulsi esenciální olej má navíc unikátní vůni a široké možnosti použití jak v přípravě koupelí, masážních olejů, tělových mlék. Je určený pouze k vnějšímu použití.

Instrukce

Před použitím vždy smíchejte 3–5 kapek Tulsi esenciálního oleje s 10 ml libovolného oleje (např. olivového). Pro uvolnění napětí, následně potřete pár kapek na spánky, čelo nebo jiné místo. Vyhněte se očnímu kontaktu a uchovávejte mimo dosah dětí. U esenciálních olejů se doporučuje vyzkoušet kontakt kůže s malým množstvím oleje a zjistit tak jestli na daný olej nejste senzitivní.

Ingredience

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum)

Obsah: 10ml

Měrná cena: 100ml/3150Kč
Dodavatel: Organic India


Kategorie: Produkty, Oleje, masti, hojivé gelyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte