Tulsi Darjeeling, BIO čaj 18 sáčků

Cena: 118  
array(0) { }

Firma/Výrobce: Organic India

Povzbuzující směs bazalky posvátné (Tulsi) a kvalitního černého čaje

Složení: černý čaj Darjeeling (Camellia sinensis) 90%, Bazalka svatá a pravá Tulsi - listy a květy (Ocimum sanctum a Ocimum basilicum) 10%

Tulsi Darjeeling čaj, pěstovaný podle zásad ekologického zemědělství v indických Himalájích, se svou charakteristickou chutí a aroma se výborně doplňuje s královnou bylin, svatou bazalkou Tulsi a tvoří energeticky povzbudivou směs. 

Tulsi čaj je 100% přírodní organický bylinný čaj, splňující nejpřísnější mezinárodní normy pro nejvyšší biokvalitu. Tento čaj vám přináší nejvyšší kvalitu a jeho konzumací podporuje náš cíl: chránit přírodu, pomoci ekologickému zemědělství a biofarmám.

Bazalka posvátná se už po několik staletí používá v Indii při rituálních obřadech. Moderní medicína zjistila, že tato bylinka má pozitivní vliv na lidské tělo. Užívá se hlavně při nachlazení, protože působí pozitivně na normální funkci dýchacího systému a podporuje vykašlávání. Její list nepůsobí jen jako okrasa, ale má příznivý vliv na srdce a vitalitu, odbourává stres. Je to také přírodní antioxidant a jako takový pomáhá redukovat volné radikály v těle. Podporuje imunitu.

Více o bylině Tulsi najdete zde...

Tulsi čaj v biokvalitě obsahuje stovky různých sloučenin známých jako fytolátky. Tyto sloučeniny, když působí společně, odpovídají za silné posilující účinky, které podporují celkové zdraví a pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost těla. Výrobní proces zachovává účinek přírodních esenciálních olejů a dalších látek.

Tulsi Darjeeling je organický certifikovaný přírodní čaj nejvyšší kvality bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů, vyrobený bez chemického a biologického znečištění. Výrobek je 100% přírodní a splňuje nejpřísnější mezinárodní normy pro nejvyšší biokvalitu. Konzumací tohoto čaje podporujete náš cíl: chránit přírodu, pomoci ekologickému zemědělství a biofarmám.

Leták Tulsi čaje

Balení: 18 sáčků, recyklovatelný obal

Užívání: 1 sáček na jeden až dva šálky nebo malou konvičku. Zalijte vroucí vodou čajový sáček a nechejte louhovat 5-10 minut. Lze dochutit mlékem a osladit podle chuti. Chcete-li připravit ice tea, nechejte vychladit a přidejte led. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně

 

 


Kategorie: Tulsi čaje

Obranyschopnost


ObranyschopnostStáhnout v PDF

Přečteno: 237x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.