TRIPHALA čaj BIO 100g EV

Cena: 158  

0rganický čaj Triphala - lahodné bylinné spojení

Amalaki, Vibhitaki a Haritaki, to jsou tři složky tvořící TRIPHALU. K čemu a na co jsou ale dobré?

Amalaki, neboli indický angrešt je ovoce, které obsahuje nejvíce přírodního vitaminu C. Tento vitamin přispívá k normální tvorbě kolagenu, čímž pozitivně působí na kůži, kosti, chrupavky a na normální funkci krevních cév. Napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem, což vede k normální funkci imunitního systému. Je vhodný pro sportovce, protože přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu i po něm.

Více o amalaki...

Vibhitaki neboli vrcholák myrobalánový je listnatý strom, který se vyskytuje ve vlhkých lesnatých oblastech Indie a Filipín. Pro medicínu jsou důležité zejména jeho plody (haritaki) a dužnaté oplodí, které je přírodním antioxidantem. Účinné látky obsažené ve vibhitaki pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu a glukózy v krvi.

Spojení amalaki, vibhitaki a haritaki pak působí pozitivně na normální trávení a k normálnímu energetickému metabolismu, což vede k optimálnímu střevnímu pohybu a vylučování. 

TRIPHALA je také vhodná pro osoby ve stresu. Spojení tří bylinek totiž podporuje normální činnost nervové soustavy a psychické činnosti. Důsledkem je pak snížení míry únavy a vyčerpání a celkové zlepšení nervového systému.

Více o Triphale..

Balení: 100 g

Dávkování a užívání: 1/2 až 1 lžička se rozmíchá v teplé vodě nebo džusu, před spaním nebo ráno vypít. Užívejte Triphalu 6 měsíců a při chronické nemoci i po dobu 1 roku a déle. Užívání po 2-3 měsících na několik týdnů nebo měsíců vynechejte. Později Triphalu můžete začít opět užívat.

Bylinný čaj. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů. Neobsahuje látky živočišného původu. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění. 100% přírodní organický výrobek, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy GMP a HACCP. Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR.

 

 

 

Dodavatel/Výrobce: Ecce Vita
Měrná cena: 100g/158,00 Kč


Kategorie: Ájurvédské přípravky

Alergie, Detoxikace, Dýchací systém, Krev-čištění, Kůže, Metabolismus, Nadýmání, Obezita, Překyselení, Střeva, Trávení, Zácpa, ZažíváníStáhnout v PDF

Přečteno: 6326x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Děkuji za odpověď. Píše se ale po 2-3 měsících na několik týdnů vynechejte - to by znamenalo v době 6ti měsíců přerušit jednou, zhruba v polovině, a pak několik týdnů opět po šesti měsících neužívat. Následně opět na 2-3 měsíce nasadit. To je v 1… celý příspěvek

Dobrý den, přerušit stačí jednou. Vše je ale individuální, záleží na reakci vašeho těla.

Dobrý den, jak moc si toto protiřečí? "Užívejte Triphalu 6 měsíců a při chronické nemoci i po dobu 1 roku a déle. Užívání po 2-3 měsících na několik týdnů nebo měsíců vynechejte. Později Triphalu můžete začít opět užívat." Případně mohl bych požádat o vysvětlení? Děkuji.

Dobrý den pane Zdeňku, doporučení pro užívání Triphaly si neprotiřečí. Celkem máte užívat Triphalu minimálně 6 měsíců, z toho asi v půlce přerušíte užívání na pár týdnů a poté opět budete pokračovat v užívání tak, aby celková doba užívání byla alespoň těch 6 měsíců.


Související produkty

Lunární náramek Aqua Aura Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Náramek z…

Cena: 480 Kč

Vonné tyčinky SATTVA 15ks

Přírodní ručně vyráběné vonné tyčinky  Bez syntetických vůní,…

Cena: 74 Kč

GHÍ HN ayurvedic 277ml

Přepuštěné máslo zlatý poklad pro vaši kuchyni z důkladně…

Cena: 149 Kč

Echinafit® 50ml Dr.Popov

Echinafit® – Echinaceové kapky speciál  je originální tinktura vyrobená…

Cena: 105 Kč

Kozlík lékařský kapky 50ml

Originální bylinné kapky Dr.Popova Kozlík lékařský přispívá k…

Cena: 60 Kč

Ostružiny sušené mrazem 20g WB

Lyfolizované plody ostružin Tyto bobule vyjímečné barvy, chuti a vůně jsou…

Cena: 36 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte