Transformace vědomí

Cena: 279  
Kniha: Transformace vědomí
Autor: Tomáš Keltner
Nakladatel: Tomáš Keltner
ISBN: 978-80-254-2713-2, EAN: 9788025427132
Formát: 183 stran, 21x14cm, česky, brožovaná vazba
Rok vydání: 2008, 2009

V knize autor popisuje způsob jak začít reálně vnímat to, co je skryto našim smyslům a našemu rozumu. Prostřednictvím vlastního pochopení je možné nenechat se ovlivňovat. Lidské bytosti jsou záměrně ovliňovány a manipulovány. Transformace vědomí ukazuje jak tuto manipulaci rozpoznat a jak se osvobodit z vlivu těch, kteří ovládají.

Zcela novým způsobem vysvětluje ve své knize cestu odpoutání se od nadvlády bytostí, které v našem světě působí. Na jednoduchých příkladech z vlastní zkušenosti demonstruje, jak jednat tak, abychom se vymanili z tohoto područí. Nejedná se o pouhé konstatování faktů, ale o podrobný návod, jak získat zpět svou svobodu, která mnoha lidem chybí. Není to náboženský ani filozofický text, přestože se v některých popisech nelze vyhnout jistým paralelám v podobě srovnávacích odkazů. Jde o přípravu na další, hlubší objevování a také na to co přichází… K tomu jsou potřebné nejen znalosti, ale hlavně schopnosti, kterých lze dosáhnout plným uvědoměním si informací obsažených v této knize.

Kniha popisuje vliv emocí na náš život. Ukazuje, že právě prostřednictvím emocí jsme ovladatelní. Zabývá se sexem a s tím spojenými utajovanými souvislostmi. Objasňuje základní vztah a způsob komunikace mezi rodiči a dětmi. Vysvětluje schopnost jak svobodně tvořit svou vlastní realitu. Postupně čtenáři odhaluji tajemství, která byla po staletí skryta před širokou veřejností a uvádí i důvody, které k tomu vedly.

Kniha se dělí na tři hlavní části.
První část se zabývá emocemi, přítomností a způsoby jak pozorovat a porozumět té části reality, která je skrytá smyslovému vnímání, přesto přímo ovlivňuje životy lidí. Nabízí pro někoho nový pohled na svět, ale především popisuje způsob, jak konkrétní vlivy působící na lidskou bytost pozorovat, jak jim rozumět a jak se jimi nenechat ovlivňovat.
Druhá část knihy se zabývá tvorbou reality. Popisuje tuto schopnost, kterou má každá lidská bytost. Vysvětluje, co brání ve svobodné možnosti využívat těchto přirozených schopností.
Třetí část knihy popisuje symboliku stvoření této reality a ukazuje různé mystické a náboženské symboly a jejich souvislost s informacemi o základních principech, které tvoří tuto realitu.

Kniha obsahuje navíc kapitolu věnovanou dětem a kapitolu věnovanou sexu. V návaznosti na sdělené informace autor popisuje v kapitole o dětech způsob komunikace s dětmi a základní chyby, kterých se dopouští rodiče, které pak mají vliv na sebevědomí v dospělosti.

"Odkrývám tímto prastaré informace o bytí i nebytí v této realitě.

V pohnutých dobách, které přicházejí, je jejich přítomnost potřebná a absence vědomí by měla fatální následky.

Otevřete oči a dovolte vpustit světlo pravdy do svého života.

Světlo je a tma mizí bez boje…"

Tomáš Keltner


Kategorie: Knihy

Psychika, SmutekStáhnout v PDF

Přečteno: 1944x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Zdravé střevo - kniha

David Frej, Jiří Kuchař Komplexní prevence a terapie trávicích a střevních…

Cena: 365 Kč

Jak dál o antibiotokách

Kniha o to jak eliminovat negativní dopad antibiotik v těle Tato kniha reaguje na…

Cena: 329 Kč

Skrytá moc drahých kamenů

Kniha o drahých kamenech Všechny základní drahé kameny včetně korálů,…

Cena: 210 Kč

MOC LUNY - kniha

Thomas Poppe, Johanna Paunggerová Komplexní vědění o správném načasování;…

Cena: 299 Kč

Jak dál po antibiotikách

Autoři: Josef Jonáš, Jiří Kuchař, David Frej Tato kniha reaguje na…

Cena: 329 Kč

Pečeme a zdobíme dorty: Jak na to

Více než 300 rad, technik a výrobních tajemství… Máte dojem, že by to…

Cena: 314 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte