Tablety do myčky 25ks ALMACABIO

Cena: 159  

Dodavatel/Výrobce: Almacabio

Tablety do myčky zanechají nádobí zářivě čisté a lesklé.

Jsou účinné i při nižších teplotách. Obsahuje rostlinné tenzidy biologicky snadno odbouratelné.

Návod na použití:

Tableta se po odstranění papírového obalu umístí do zásobníku myčky. Pro dosažení výraznějšího účinku se doporučuje použít leštidlo a sůl Almacabio.

Dávkování: 1 tableta na 1 myčku.

Doporučení: Použijte doporučené množství na plnou myčku, šetříte tak vodu a energii.

Ačkoliv prostředek nemá leptavé účinky, udržujte ho z dosahu dětí.
Při zasažení očí nebo při požití, vypláchněte proudem vody a vyhledejte lékaře.

Složení: SODIUM CITRATE, DISODIUM DISILICATE, SODIUM CARBONATE PEROXIDE, SODIUM CARBONATE, SODIUM BICARBONATE, TAED, ACRYLIC HOMOPOLYMER, POLYETHYLENE GLYCOL, LAURYL POLYGLUCOSE, SODIUM SULFATE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, TETRASODIUM ETIDRONATE, SODIUM SILICATE, CELLULOSE GUM, SUBTILISIN, MAGNESIUM STEARATE, ALCOHOL SULFATE C12-14 SODIUM SALT, FATTY ALCOHOL SULFATE, PARFUM, ALUMINA, ALPHA AMYLASE, CI 42090, CI 19410.

Chemické složení: 15-30% soda, Citrát, Sulfát, Lamellarsilikat; 5-15% Perkabonát (bělidlo na kyslíkové bázi), méně než 5% tenzidů (polykarboxylat, enzymy, éterický olej - citron).

Neobsahuje fosfor ani chlor. Dermatologicky testováno.

Výrobky Almacabio jsou chráněny registrovanou obchodní značkou pro svou kvalitu, prací sílu, především však pro skutečnost, že jsou vyrobeny ze surovin ohleduplných k životnímu prostředí, jejich šetrnost k pokožce dokáží ocenit zvláště citliví lidé a alergici. Také při výrobě tablet do myčky se naše laboratoře řídily těmito zásadami, přesto musí být výrobky Almacabio dle platných evropských norem o ochraně spotřebitele opatřeny označením pro čistící prostředky (černý kříž v oranžovém poli).

Obsah balení: 25 ks

Vyrobeno v EU


Kategorie: Na nádobíStáhnout v PDF

Přečteno: 2362x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.