Svět zdraví - zkušenosti

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Není mi to milé přiznat, ale bez jejich pomoci bych sama nikdy nezhubla. Poradkyně na výživu ve Světě zdraví byla moc super ženská a ikdyž se zrovna nedařilo, vždy mě tvrdě podpořila a vyhecovala a dodala mi sebevědomí.Jejich unikátní metoda na… celý příspěvek

Karina má pravdu, taky jsem se přesvědčila, že jejich metoda na hubnutí opravdu funguje. Držela jsem se a jedla jen to, jak mi sestavili jídelníček a kila šla fakt dolů. Sice pomalu, ale jistě. Bohužel přišly Vánoce, kulatiny manžela, svatba dcery,… celý příspěvek

já taky zhubla, pomocí specialistky ze Světa zdraví. Nejsou v tom žádné čáry, jen je třeba se seznámit, co jíst a co ne a jak často jíst. Dalo mi to hodně, docházet do Světa zdraví, už vím, jak se mám v životě stravovat a jak už znovu neudělat ve stravování chybu.

Nelituji návštěvy ve Světě zdraví. Milý přístup, odborné vedení, jejich metoda, jak zhubnout opravdu učinkuje. Naučila jsem se do života, jak funguje můj metabolismus a jak se mám správně stravovat a jak už nikdy nepřibrat. Ano, doporučuji tuto společnost.

jestli chcete někdo trvaale zhubnout, nejen na krátkou chvíli, třeba do plesových šatů, rozhodně Svět zdraví navštivte. Já tam byla a nelituji. Po rozvodu jsem si dokonce i našla novou lásku. Už nikdy nebudu tak tlustá! Dodnes proto se držím pokyů, co mi tam poradili.

Vando, a mají oni i nějaké svoje produkty, jako krabičkové diety nebo něco jako Herbalife, ty nápoje, bez kterých nezhubnete, a hlavně si pak tu váhu neudržíte, pokud budete jíst ,,normálně"?

Stránky jsem si prošla, našla jsem si poradní místo, zašla jsem se podívat na vlastní oči. Byla jsem překvapená velmi příjemným prostředím a profesionálním přístupem. Nechám si vše projít hlavou a pak uvidím.

Buď jsem měla štěstí na super výživovou poradkyni, nebo nevím, čím to bylo, ale po dvaceti let nadváhy se mi díky Světu zdraví podařilo trvale zhubnout. Vše díky jejich speciálním metodám.Konečně mám ze sebe dobrý pocit a nestydím se vyjít mezi lidi.

Je mi 50 let a již dlouhou dobu jsem nebyl spokojen s tím, jak vypadám. Nebyl jsem schopen zhubnout bez následného jojo efektu. Když se k vysokému tlaku, bolestem kloubů, věčné únavě, dušnosti a všemožným pohybovým omezením přidala i začínající cukrovka, rozhodl jsem se vyhledat odbornou pomoc, protože mé dosavadní pokusy s dietami nebo prášky k ničemu nevedly. Tak jsem se ocitnul ve Světě zdraví.Mohu zodpovědně říci, že bez jejích rad a pomoci… celý příspěvek

Děkuji týmu Světa zdraví za péči, kterou mi věnovali. Zhubla jsem bez hladovění a svět zdraví mě naučil, že lze zhubnout i zdravě a bez následného jo jo efektu.

Mají stránky, kde bych se dozvěděla víc?

Ano, www.svet-zdravi.cz. Než jsem se vydala na poradenské místo, tak jsem si stránky pečlivě prošla a pak jsem si domluvila vstupní konzultaci. Po ní jsem byla nadšená tak, že jsem se ihned zapojila do jejich programu. Opravdu můžu jenom doporučit.

Ráda se přidávám s velkou spokojeností se službami Světa zdraví. Mám problém s nadváhou a s tím spojenými dietami, kdy jsem zhubla a pak zase nabrala kila zpátky, pořád kolem dokola. Až tady se mě podařilo váhu upravit a hlavně si ji držet...

Vážení negativisté a nespokojenci. Do světa zdraví jsem zašel ze zvědavosti, protože jsem vyzkoušel spoustu diet, nepovolených prášků na hubnutí atd. S nedůvěrou jsem si vzal čas na rozmyšlenou a po několika dnech jsem souhlasil. Moje cesta začala 8.10.2016 na rovných 100 kg (měřím 174 cm), značně překyseleném organismu a vysokým tlakem.
k dnešnímu dni jsem na 87.2 kg a cítím se po všech stránkách skvěle. Možná bych na tom byl ještě lépe, kdyby… celý příspěvek

… všechny příspěvky

 


 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte