Svět zdraví - zkušenosti

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dámy a pánové, nějakou dietu beu jojo efektu vhodnou pro starší ženu, doporučíte?

Moje zkušenosti se Světem zdraví jsou zatím pouze pozitivní. Původně jsem v tuto instituci moc důvěru neměla, ale pak jsem se odhodlala k první konzultaci a od té doby na Svět zdraví pěju samou chválu. Doslova mi pomohli změnit život. Doporučuji všem!

Dobrý den, poradnu Světa zdraví jsem navštívila jen jendou, jednalo se o úvodní konzultaci za 200 Kč. Přístup je vstřícný. Pokud synovi nepomohla dětská doktorka, je to každopádně zvláštní.

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s poradnou Svět zdraví? Můj syn (12 let) má sklony k přibírání, i když se snažím vařit zdravě a dietně. Ráda bych se poradila s nějakým výživovým specialistou. Svět zdraví vypadá slibně, ale nevím, jestli to nejsou vyhozené peníze. Děkuji předem za radu. Ivana

Nebo ho do toho Světa zdraví telefonicky objednejte, uvidíte, jestli budete spokojeni. Na diskuse nedejte.Každý z nás má jiné představy a nároky, takže s čím byl nespokojen jeden, může vyhovovat druhému. Teď je navíc vstupní prohlídka/konzultace za 200 Kč. To se dá.

Určitě to za těch 200 Kč vyzoušejte, ať synátor nemá z nadváhy časem nějaké vážné zdravotní problémy.A pokud mu tam nepomohou, tlačila bych na dětskou lékařku, aby nás poslala na vyšetření se štítnou žlázou, například.Zkrátka udělat si takové to kolečko v nemocnici.

… všechny příspěvky