Svět zdraví - zkušenosti

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Já o Světě zdraví slyšela, neustále se rozhoduji jestli do toho jít. Objednala jsem si úvodní konzultaci, chci si nechat udělat komplexní analýzu krve. Pak bych chtěla určitě do hubnutí s nimi jít.

já s nimi zhubla. Sice to stálo u nich nějaké peníze, ale když se dívám na svou postavu teď a před redukčním programem, než jsem začala Svět zdraví navštěvovat, vůbec těch peněz nelituji. Sluší mi to po letech, i manžel si mě po letech začal více všímat, žárlí :D

Není mi to milé přiznat, ale bez jejich pomoci bych sama nikdy nezhubla. Poradkyně na výživu ve Světě zdraví byla moc super ženská a ikdyž se zrovna nedařilo, vždy mě tvrdě podpořila a vyhecovala a dodala mi sebevědomí.Jejich unikátní metoda na… celý příspěvek

jooo, je fakt, že něco to stálo, ale moc mi pomohli. Díky jejich unikátní metodě jsem fakt po několika letech marného snažení opravdu zhubla a spokojenost.

… všechny příspěvky

já taky zhubla, pomocí specialistky ze Světa zdraví. Nejsou v tom žádné čáry, jen je třeba se seznámit, co jíst a co ne a jak často jíst. Dalo mi to hodně, docházet do Světa zdraví, už vím, jak se mám v životě stravovat a jak už znovu neudělat ve stravování chybu.

Nelituji návštěvy ve Světě zdraví. Milý přístup, odborné vedení, jejich metoda, jak zhubnout opravdu učinkuje. Naučila jsem se do života, jak funguje můj metabolismus a jak se mám správně stravovat a jak už nikdy nepřibrat. Ano, doporučuji tuto společnost.

jestli chcete někdo trvaale zhubnout, nejen na krátkou chvíli, třeba do plesových šatů, rozhodně Svět zdraví navštivte. Já tam byla a nelituji. Po rozvodu jsem si dokonce i našla novou lásku. Už nikdy nebudu tak tlustá! Dodnes proto se držím pokyů, co mi tam poradili.

Vando, a mají oni i nějaké svoje produkty, jako krabičkové diety nebo něco jako Herbalife, ty nápoje, bez kterých nezhubnete, a hlavně si pak tu váhu neudržíte, pokud budete jíst ,,normálně"?

Stránky jsem si prošla, našla jsem si poradní místo, zašla jsem se podívat na vlastní oči. Byla jsem překvapená velmi příjemným prostředím a profesionálním přístupem. Nechám si vše projít hlavou a pak uvidím.

Buď jsem měla štěstí na super výživovou poradkyni, nebo nevím, čím to bylo, ale po dvaceti let nadváhy se mi díky Světu zdraví podařilo trvale zhubnout. Vše díky jejich speciálním metodám.Konečně mám ze sebe dobrý pocit a nestydím se vyjít mezi lidi.

Je mi 50 let a již dlouhou dobu jsem nebyl spokojen s tím, jak vypadám. Nebyl jsem schopen zhubnout bez následného jojo efektu. Když se k vysokému tlaku, bolestem kloubů, věčné únavě, dušnosti a všemožným pohybovým omezením přidala i začínající cukrovka, rozhodl jsem se vyhledat odbornou pomoc, protože mé dosavadní pokusy s dietami nebo prášky k ničemu nevedly. Tak jsem se ocitnul ve Světě zdraví.Mohu zodpovědně říci, že bez jejích rad a pomoci… celý příspěvek

Děkuji týmu Světa zdraví za péči, kterou mi věnovali. Zhubla jsem bez hladovění a svět zdraví mě naučil, že lze zhubnout i zdravě a bez následného jo jo efektu.

Mají stránky, kde bych se dozvěděla víc?

… všechny příspěvky

 


 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte