Stylový design garážových vrat doplní celkový vzhled domu

Stylová vrata LOMAX

Garážová vrata byla v minulosti jen nehezkými kusy plechu, které otevíraly garáže průmyslových hal. U rodinných domků plnila zase vrata roli nevkusných doplňků, které sice plnily svou funkci, ale na pohled nikoho nenadchly. Takové doby jsou však už dávno pryč - dnes mohou vyladěná designová vrata LOMAX stylově doplnit exteriér jakéhokoliv domu. Výběr typu vrat je základ, ale opravdu plnohodnotný doplněk domu z nich uděláte vhodným výběrem prolisu a barevného odstínu. Ať už máte historickou budovu nebo moderní novostavbu, v sortimentu největšího českého výrobce garážových vrat si vždy vyberete.

Díky prolisům snadno sjednotíte vrata s exteriérem domu

Pro sekční, posuvná, dvoukřídlá i průmyslová vrata jsou v nabídce hned čtyři možnosti prolisů. Naprosto zdarma si můžete na vrata nechat udělat lamely, středový prolis nebo kazety. Za velmi netradiční nepravidelné rozložení, které firma LOMAX vyrábí jako jediná na českém trhu, už zaplatíte malý příplatek.

Lamely oceníte, pokud máte na oknech žaluzie nebo rolety. Snadno s nimi sjednotíte vrata se vzhledem domu. Jestli už chcete decentně ozvláštnit jednotlivé sekce vrat, jasnou volbou bude středový prolis. Na starší zástavbě se zase budou vyjímat vrata s kazetovým prolisem. Pro příznivce unikátních doplňků je navíc k dispozici možnost si za příplatek navrhnout nepravidelné rozložení lamel, kazet a prolisů.

Bohatý výběr barevných odstínů od jedničky na českém trhu

Výběr použitého prolisu je jen malou součástí procesu, na jehož konci budete mít vysněná vrata na své garáži. Pokud je chcete dokonale sladit se zbytkem domu, máte možnost si vybrat také mezi hladkým nebo reliéfním povrchem STUCCO, který na dotek připomíná pomerančovou slupku. Na všechny zájemce o tradiční vzhled zase čeká imitace dřeva. Dřevěný dekor je vysoce odolný proti mechanickému poškození, barevně stálý a navíc má dlouhou životnost.

Imitace dřeva

Když si vyberete povrch, na řadě je volba nejlépe se hodící barvy vrat. Firma LOMAX svým zákazníkům nabízí 2500 barev dle vzorníku RAL či NCS na hladký nebo STUCCO povrch. Pokud byste si i z tak pestré palety nevybrali, určitě vás zaujme 21 železo-slídových barev s hrubou strukturou inspirovaných světem kovů a minerálů.

Železoslídové barvy

S výběrem si nechte poradit od odborníků

Pokud se v široké nabídce typů, prolisů a barev stále trochu ztrácíte, neváhejte se obrátit na odborníky tradiční české firmy LOMAX. Poradí vám s výběrem nejvhodnější kombinace designových prvků pro vaše nová vrata. Jakmile si vyberete ty, které nejlépe odpovídají vašim představ, rovnou se můžete zapojit do soutěže, kterou LOMAX pořádá pro své zákazníky.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte