Šťastná čísla podle znamení zvěrokruhu

 šťatstná číslaŠťastná čísla podle znamení zvěrokruhu.

Ke každému znamení zvěrokruhu je přiřazeno jeho šťastné číslo. Podle numerologie představuje každé šťastné číslo, přiřazené k danému znamení, charakterické povahové rysy a provází člověka celým životem. Specifikuje vlastnosti a myšlenkové pochody člověka narozeného v  znamení horoskopu a také jej jeho nositel může považovat za svoje životní štastné číslo. V souladu s numerologií jsme pro vás přichystali šťastná čísla pro všechna znamení. 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

S Beranem je spojováno číslo 9, které patří mezi šťastná čísla symbolizující vynalézavost a duchovní smýšlení. Devítka je velkorysá, vznešená a ušlechtilá. Představuje také pedagogické nadání, duchovní sílu a hledání smyslu života. Šťastné číslo Berana se někdy projevuje přílišnou kritičností a nedodržováním pracovních úkolů. Přečtěte si o významu čísla 9

Býk (21. 4. – 21. 5.)

S Býkem je spojeno číslo šest. Hodí se k Býkovi velice dobře, protože symbolizuje krásu, estetično a harmonii. Šestka je přátelská, má ráda klidný domácí život, je zodpovědná a pečlivá. Může být však váhavá a zranitelná. Šestka patří mezi tradiční šťastná čísla pro mnoho lidí. 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec je spjat s číslem pět. Pětka symbolizuje vůdcovské sklony a cílevědomost. Pětky mají rády společenský kontakt, svobodu a obchodní znalosti. Je pro ně důležitá svoboda, dobrodružství, ale i hazard.

Rak  (22. 6. – 22. 7.)

Znamení zvěrokruhu Rak má číslo dva, které patří mezi šťastná čísla a symbolizuje diplomacii, soucit, empatii a ohleduplnost. Číslo dva je spojeno se společenskostí, sociálním cítěním a přizpůsobivostí. Jejich nevýhodou je přílišná opatrnost, skepse a zbytečné obětování se. Jsou však diplomatičtí a snaží se nastolit harmonii v mezilidských vztazích.  

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Znamení zvěrokruhu Lvi chtějí být vždy ve všem první a mívají pocit jedinečnosti. Hodí se k nim právě číslo jedna. Jedničky jsou bojovné, vyjímečné a hrdé, vynalézavé. Pocity nadřazenosti a bojovnost však mohou přinést někdy osamělost, egoismus a neschopnost spolupráce.  

Panna (23. 8. – 22. 9.)

K Pannám, stejně jako k Vodnářům patří číslo pět. Znamení Panny hledá vždy praktické uplatnění. Číslo 5, patří mezi šťastná čísla a je spojeno se společenským životem, svobodou, obchodními znalostmi, ale také s tělesnou přitažlivostí, dobrodružností a hazardováním.  

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Číslo šest patří Vahám. Symbolizuje harmonii, soulad, estetiku, krásno, obětavost a zodpovědnost. Šestka je spravedlivá, pečlivá a statečná. Mívá neklidnou duši, skrývá v sobě zranitelnost, nebezpečnou mírnost a občas se nechává utlačovat. K Vahám se někdy přiřazuje také číslo 11, které symbolizuje touhu a myšlenky, které se mohou brzy naplnit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Se Štírem je pevně spjato číslo devět. Devítka je spojována s altruismem, velkorysostí, vznešeností, vynalézavostí. Představuje rovněž s pedagogické nadání, duchovní sílu a hledání smyslu života.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Trojky mají skvělý intelekt, hodně energie, jsou veselí, originální a optimističtí. Střelci se umějí radovat ze života, jsou svobodní, nezávislí a schopní postarat se sami o sebe. Mohou mít sklony k vrtkavosti, netečnosti, extravaganci. 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh je nositelem čísla osm. Osmička, patřící mezi šťastná čísla, je velice mocné číslo, představuje ambice, peníze, pevnou vůli, logické myšlení i organizační schopnosti. Má v sobě talent, který by byla škoda promrhat. Touží po společenském uznání, majetku, sexu a slávě. Stojí nohama na zemi a zajímá se spíše o hmotný svět, než o ten duchovní.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář k sobě pojí číslo čtyři. Vyjadřuje pracovitost, rovnováhu a duševní svobodu. Čtyřka je originální a kreativní, asertivní, s touhou po dokonalosti. Ztělesňuje řád, houževnatost, stabilitu, stálost a rovnováhu, Někdy je zbytečně pomalá a puntíčkářská. Přečtěte si více o číslu 4

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou nositelkami čísla sedm. Číslo 7 patřilo vždy mezi šťastná čísla. Stejně jako povaha Ryb, je i sedmička citlivá. Šťastné číslo sedmička je učenlivá, přemýšlivá, melancholická, náladová, samotářská, někdy až zoufalá.   

A jaké číslo patří mezi vaše šťastná čísla?


Stáhnout v PDF

Přečteno: 4015x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Numerologie od A do Z

Poznejte tajemství a moc čísel Název: Numerologie od A do ZAutor: Mooreyová…

Cena: 195 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte