Spolehlivý termoizolační nátěr pro váš komfortní domov

PR článek

30082011291_400xSpolehlivý termoizolační nátěr pro váš komfortní domov

Přemýšlíte, jak nejlépe zabezpečit dům či byt, aby se v něm udrželo teplo, nebo jste byli naopak chránění před velkým horkem? Termoizolační nátěr je pro vás tím správným řešením. Jedná se o účinnou tepelnou ochranu, díky které ušetříte ročně tisíce korun.

Termoizolační nátěr udrží optimální teplotu v místnosti

Spolehlivý a kvalitní termoizolační nátěr vám zajistí společnost THERMO INDUSTRY, a.s., která vyniká ve svém oboru již řadu let. Během této doby dokázala firma svou prací udržet v nespočtu rodinných domů a bytů pohodlí jak zimě, tak v horkém létě. Termoizolační nátěr od profesionálů účinně zateplí stěny jakéhokoliv příbytku, nebo naopak udrží příjemnou teplotu klimatizované místnosti.

Hlavní složkou termoizolační stěrky AERO-THERM®  jsou duté skleněné kuličky o velikosti několika mikrometrů. A právě ty jsou tím zázrakem, který se postará o komfort bydlení - odrážejí totiž teplo zpátky do místnosti. Kuličky jsou podporovány nanometrovými částicemi nejlepšího izolačního materiálu - aerogelu, který vylepšuje izolační vlastnosti stěrky. Stěrka umožňuje průchod vodních par a zabraňuje jejich kondenzaci na povrchu.

sterka 2Duté skleněné mikrokuličky jsou podporovány nanometrovými částicemi izolačního materiálu, který vylepšuje izolační vlastnosti stěrky.

Termoizolační stěrka ušetří výdaje za energii

Termoizolační stěrka je speciální omítka, která nejenže odráží teplo zpět do místnosti, ale umožňuje i postupné ohřívání stěn. Navíc termoizolační stěrka zamezuje tvorbě plísní a šetří vaše úspory. Velkou výhodou je tedy i velký finanční obnos, který se společností THERMO INDUSTRY, a.s. ročně ušetříte. Úspora nákladů na vytápění činí 12,5 % i více!

Nátěr lze nanášet postupně v jednotlivých místnostech na obvodové stěny, strop případně i podlahu a rozhodně se nejedná o velkou investici. Ideální je nejen pro rodinné domy a byty, ale také pro chalupy, kam si jezdíte odpočinout na prázdniny. S termoizolačním nátěrem AERO-THERM® se můžete radovat z teplého domova a ušetřené peníze investovat do oblíbených koníčků.

www.thermoindustry.com


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte