Spojení umělé DNA pomocí syntézy oligonukleotidů

Fotolia_64573096_XSSyntéza oligonukleotidůSyntéza oligonukleotidů umožňuje spojování umělého DNA. Potřebujete při své práci tuto syntézu zajistit a mít garanci čisté DNA? Obraťte se na nás. Naše společnost BIOGEN PRAHA nabízí širokou paletu modifikovaných i nemodifikovaných syntéz oligonukleotidů DNA či RNA. Kromě standardní nabídky jsme připraveni vyhovět i specifickým požadavkům svých zákazníků. 

Syntéza oligonukleotidů s využitím moderních technologií

Během celého procesu dochází ke spojení jednovláknových molekul DNA. K tomu se využívají nejmodernější robotické stanice, řízené pomocí vyspělého profesionálního softwaru. Použití nových technologií při celém procesu syntézy oligonukleotidů zajistí maximálně spolehlivý výsledek. Společnost BIOGEN PRAHA vždy pracuje s nejmodernějšími přístroji, které nachází uplatnění právě v oblasti genetiky a molekulární biologie. 

Garance kvalitní a čisté DNA

Pokud využijete možnosti provedení syntézy oligonukleotidů, budete mít jistotu a garanci kvalitního a čistého DNA. Kvalita každého oligonukleotidu je doložena online výsledky trityl monitoringu. Čistota DNA se ověřuje s využitím špičkového spektrometru MALDI-TOF MS. 

Dodávka oligonukleotidů

Výsledné oligonukleotidy dodáváme svým klientům buď v lyofilizované formě, nebo jako standardní roztok. Ten má definovanou koncentraci a je dodáván podle přání v jedné zkumavce či v alikvotách. Sami si vyberte, v jaké formě jsou pro vás oligonukleotidy nejvhodnější. V případě zájmu je možné dodávku oligonukleotidů realizovat i přímo v PCR master-mixu. Díky tomu se vyloučí riziko kontaminace. 

Naše společnost BIOGEN PRAHA klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb. O zvyšování úrovní českých laboratoří a poskytnutí komplexního zázemí se staráme již od roku 1996. Svým klientům zajišťujeme vybavení laboratoří, poskytujeme rovněž odborné laboratorní služby, kromě syntézy oligonukleotidů např. sekvenaci DNA. O rozsáhlé nabídce služeb se sami přesvědčíte na našem internetovém portále i eshopu. Pro objednané vybavení se zastavte v jednom ze tří biobarů v ČR, kde vám odborníci předají cenné rady a poskytnou odborné poradenství zdarma. 


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte