Šnekový odšťavňovač Omega VRT352FR

b6000w uprava  excali gefub6000s uprava darek gefu
Cena: 8960  
array(1) { ["varianta"]=> object(ParamsModel)#678 (24) { ["id"]=> string(4) "1969" ["site_id"]=> string(5) "67114" ["values_all":"ParamsModel":private]=> array(0) { } ["values":"ParamsModel":private]=> array(3) { [2034338]=> string(6) "Bílá" [2034315]=> string(9) "červená" [2034525]=> string(11) "stříbrná" } ["project_id":"ParamsModel":private]=> string(1) "1" ["lang":"ParamsModel":private]=> string(2) "cz" ["data"]=> array(16) { ["id"]=> string(4) "1969" ["project_id"]=> string(1) "1" ["identifier"]=> string(8) "varianta" ["multiple_values"]=> string(1) "1" ["selectable"]=> string(1) "1" ["public"]=> string(1) "1" ["visibility"]=> string(7) "product" ["type"]=> string(4) "CHAR" ["list"]=> string(1) "0" ["param_id"]=> string(4) "1969" ["name"]=> string(8) "Varianta" ["unit"]=> string(0) "" ["lang"]=> string(2) "cz" ["sites_id"]=> NULL ["value"]=> string(6) "Bílá" ["value_id"]=> string(7) "2034338" } ["table":protected]=> string(11) "params_view" ["where":protected]=> string(71) "( `lang` = 'cz' ) AND ( `project_id` = '1' ) AND ( sites_id = '67114' )" ["order_by":protected]=> NULL ["limit":protected]=> NULL ["limit_offset":protected]=> int(0) ["select":protected]=> string(1) "*" ["group_by":protected]=> NULL ["from":protected]=> NULL ["joins":protected]=> array(0) { } ["paginate":"BaseModel":private]=> bool(false) ["p_total_rows":"BaseModel":private]=> bool(false) ["p_prefix":"BaseModel":private]=> string(13) "?pagination=1" ["p_suffix":"BaseModel":private]=> string(0) "" ["p_prev_link"]=> string(4) "<" ["p_next_link"]=> string(4) ">" ["p_first_link"]=> string(2) "«" ["p_last_link"]=> string(2) "»" } }

Firma/Výrobce: Omega

Odšťavňovač Omega VRT352FR inovovaný model Omega VRT330.

Jedná se o vertikální šnekový nízkootáčkový odšťavňovač, který zpracovává suroviny pomocí otočného šneku. 

Omega VRT352FR červená využívá na rozdíl od klasických šnekových odšťavňovačů vertikální patentovaný šnek a jeho plnění je tak mnohem snazší.Otočný šnek je stejně jako u odšťavňovače Omega 8004 a 8006 vyroben z tvrzeného plastu, který je 8x tvrdší než u ostatních šnekových odšťavňovačů.

Novinkou je i použití nových BPA free materiálů, které nemají negativní účinky na funkci imunitního systému člověka.

Výhodou je nová výpusť, kterou lze uzavřít, pro možnost výroby ořechového mléka a smíchání šťávy přímo v odšťavňovací komoře.

Omega VRT352 je určena všem, kteří to myslí s čerstvými šťávami opravdu vážně, hodlají experimentovat a zpracovávat veškeré suroviny od listové zeleniny a bylin až po tvrdou kořenovou zeleninu. Odšťavňovač je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej zahltíte nadměrným množstvím surovin, automaticky vypne. Pokud k tomuto dojde, jednoduše spustíte zpětný chod a přístroj suroviny dodatečně "rozžvýká" (zastavení hrozí pouze u objemné kořenové zeleniny).

Přestože odšťavňovač zpracovává suroviny rychleji, Omega VRT352 patří do kategorie nízkootáčkových odšťavňovačů (70 ot./min), které neprodukují teplo a nevhání do šťávy nadměrné množství vzduchu. Díky nízkým otáčkám je šťáva déle čerstvá a obsahuje maximum výživných látek.

Větší mrkve je sice zapotřebí podélně rozkrojit, aby nedocházelo k automatickému zastavení motoru, který je tak chráněn proti poškození, ale to je u vertikálních nízkootáčkových odšťavňovačů standardem. Při zpracovávání tvrdé kořenové zeleniny je zapotřebí plnit odšťavňovač postupně - po tom, co odšťavňovač zpracuje jednu mrkev, teprve vhodit mrkev další. 
 

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

DOPORUČUJEME NA:
jablka, měkké plody, citrusy, bobuloviny

NEVHODNÝ NA:
větší množství kořenové zeleniny, samotná listová zelenina

Parametry produktu šnekový odšťavňovač Omega VRT352FR červená

Název parametru Hodnota parametru
Rozměry: 40,2 x 25 x 17,3 cm
Otáčky/min.: 70
Způsob odšťavňování: šnekový
Barva: červená, bílá, stříbrná
Příkon: 150 W
Prodloužená záruka: 6/3 (motor/díly)
Hmotnost: 5,2 kg

Kategorie: Šnekové
Stáhnout v PDF

Přečteno: 181x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.