Šnekový odšťavňovač L'Equip Omni Juicer

lequipomni-1 2obrlequipomni-4 5obrdoprava zdarma
Cena: 7390  

Kvalitní a osvědčený šnekový odšťavňovač, který si kromě ovoce a zeleniny poradí i s bylinami a listovou zeleninou.

Popis produktu šnekový odšťavňovač L'Equip Omni Juicer

Šnekový odšťavňovač L´Equip Omni využívá k extrakci šťáv dvoukomorový systém, který umožňuje vyšší výtěžnost, nežli mají jednofázové lisy. Fresh juice získaný s tímto přístrojem je kvalitní, neboť je získáván při pouhých 80ti otáčkách za minutu. Tento šetrný způsob zpracováni surovin zaručujezachování vitamínů a minerálů. Získáte tak vysoce výživné, stabilní šťávy, které mohou být uskladněny . Pomocí  regulačního uzávěru výpusti vlákniny zvýšíte výtěžnost šťávy na maximum.
 

S odšťavňovačem L´Equip Omni je možné zpracovávat běžné ovoce a zeleninu, ale například i obilné trávy, menší množství bobulovin a naťovou zeleninu. Kromě toho je možné využít tento přístroj k přípravě několika druhů těstovin, výrobě ořechového másla nebo pomocí homogenizačního pouzdra vyrábět dětské přesnídávky, omáčky,  zmrzliny, sorbety a jiné zdravé pokrmy, které si brzy oblíbíte.
 

Sestavení přístroje i samotné odšťavňování je snadné a rychlé. Nejdůležitějším rysem je však zcela bezproblémová očista dílů odšťavňovače, které se dají mýt v myčce. Nejdůležitějším při mytí jakéhokoliv odšťavňovače je vyčištění sítka, kde se usazuje vláknina. Doporučujeme nerezové síto pouze ihned po dokončení odšťavňování opláchnout pod tekoucí vodou. Pokud by na sítu zůstala dužina, mohla by ucpat jemné póry síta a tím snížit efektivitu odšťavňování.

 
Lequip Omni je mnohem víc, než pouze odšťavňovač!


(Producent L´Equip patří k ekologicky orientovaným výrobcům a je partnerem asociace Arbor Day. Za každý zakoupený výrobek L´Equip je vysazen strom v rámci programu zalesnění pro budoucnost.)


VHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, jablko, mrkev, brokolice

Parametry produktu šnekový odšťavňovač L'Equip Omni Juicer

Název parametru Hodnota parametru
Rozměry: 35 x 15 x 31 cm
Otáčky/min.: 80 ot./min.
Způsob odšťavňování: šnekový
Barva: bílá
Příkon: 160 W
Prodloužená záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5,5 kg

Dodavatel/Výrobce: L´Equip


Kategorie: ŠnekovéStáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte