Šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer

championbily-3championbily-2championcerny-4 samostatnýchampioncerny-1championcerny-2doprava zdarma
Cena: 10990  

Kvalitní odšťavňovač s otočným nožem, který zpracovává ovoce a zeleninu

Získal ocenění „Nejlepší koupě v luxusní třídě” (Independent, září 2004) 

Šnekové odšťavňovače (Oscar, Omega, Hurom, Champion, Coway, Kuvings, Solostar) jsou univerzální odšťavňovače, které mají dobrou výtěžnost u různorodých surovin a dokáží odšťavňovat i listovou zeleninu, byliny nebo bobuloviny.

Odšťavňovače se šroubovitou hřídelí získávají šťávu z rozmělněných surovin jejich vylisováním pomocí jednoho šneku. Takto získaná šťáva obsahuje více vitamínů a minerálů a někdy také (chtěné či nechtěné) vlákniny. Tento typ odšťavňovačů umí navíc díky doplňkovému příslušenství vyrábět těstoviny a rovněž homogenizované potraviny.

Šnekový odšťavňovač Champion

Čerstvá ovocná a zeleninová šťáva je ideálním zdrojem snadno zpracovatelných živin, vitamínů a enzymů, které každý člověk potřebuje k dobrému zdraví. Champion získal ocenění „Nejlepší koupě v luxusní třídě” v září 2004. Drží se léta na nejvyšších příčkách v hodnocení síly, odolnosti a jednoduchosti použití.
 
Silný motor pohání rotační nůž na hřídeli zakončené tlakovou spirálou. Kombinace tlaku a plynulého odvodu vlákniny zajišťuje vysokou výtěžnost a umožňuje kontinuální odšťavňování bez nutnosti přestávek na čištění přístroje. Jako odšťavňovač se lépe hodí na tvrdou zeleninu a ovoce. Díky konstrukci a příslušenství zvládá zpracovávat i měkké ovoce, ze kterého vyrobí pyré.
 
Champion je srovnatelný s odstředivými odšťavňovači díky rychlosti odšťavňování a současně vlivem důkladného rozmělnění a vylisování ovoce nebo zeleniny připraví šťávu plnější chuti a s delší trvanlivostí. Velký plnící otvor usnadňuje vkládání surovin a díky snadné manipulaci i čištění je práce s ním skutečně velmi pohodlná. Odšťavňovač Champion je k dispozici v různých barevných variantách.

Šnekový odšťavňovač Champion Juicer 2000+

Odšťavňovač Champion 2000+ je světově proslulý, výkonný a robustní odšťavňovač, který si své jméno skutečně zaslouží. Rychle a pohodlně zpracovává běžné ovoce a zeleninu a díky vyšším otáčkám dokáže drtit i led.

Silný motor pohání rotační nůž na hřídeli zakončený tlakovou spirálou rychlostí 1425 otáček za minutu. Zvyšováním tlaku v hlavním dílu odšťavňovací komory proniká šťáva nerezovým sítem a současně jsou jemně rozemleté vylisované zbytky neustále vytlačovány přední komorou ven. Jako odšťavňovač se lépe hodí na tvrdou zeleninu a ovoce

Pomocí záslepky, která je součástí základní výbavy dokáže Champion vyrobit ořechová másla, kaše, povidla, zmrzlinu, omáčky, krémy neboledovou tříšť. Přístroj lze využít i jako struhadlo, takže mrkvový salát nebo brambory na "bramborák" jsou připraveny během chvilky. S použitím hrubého síta (není součástí dodávky) je možné zvýšit výtěžnost a snadněji odšťavňovat rybíz, maliny, angrešt a další plody s malými pecičkami.
Pouze u listové zeleniny a obilné trávy je na místě využít jiný přístroj (šnekové nebo dvouhřídelové odšťavňovače) nebo alespoň listy kombinovat například s mrkví.

Všechny části šnekového odšťavňovače Champion jsou vyrobeny ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli, neovlivňující potraviny.

Rychlostí odšťavňování se Champion téměř může srovnávat s odstředivými odšťavňovači a současně díky důkladnému rozmělnění a vylisování ovoce a zeleniny připraví fresh juice plnější chuti a s delší trvanlivostí. Velký plnící otvor usnadňuje vkládání surovin a díky snadné manipulaci i čištění je práce s ním skutečně velmi pohodlná. Za léta spolehlivé služby se investice do tohoto pomocníka mnohonásobně vyplatí.

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

Odšťavňovač Champion nabízíme v barvách bílá, černá. Barvu si prosím vyberte nad tlačítkem "koupit".

K tomuto odšťavňovači lze dokoupit mlýnek (nádstavec) na obiloviny, zrna, kávu, fazolí apod.

VHODNÝ NA:
hruška, jablko, ananas, mrkev, ředkev...

NEVHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, větší množství bobulovin...

Parametry produktu šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer

Název parametruHodnota parametru
Rozměry: 19 x 42,5 x 29 cm
Váha: 9,5 kg
Výkon: 420 W
Otáčky/min.: 1425
Způsob odšťavňování: lisování (rotační nůž)
Barva: černá
Záruka: 10/5 (motor/díly)

 

VIDEO: Test šnekového odšťavňovače Champion Juicer


Dodavatel/Výrobce: Champion


Kategorie: Odšťavňovače, ŠnekovéStáhnout v PDF

Přečteno: 2441x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Hmoždíř mramor

Mramorový hmoždíř v lososové barvě

Cena: 230 Kč

Mléčná čokoláda BIO na vaření VIVANI…

BIO mléčná čokoláda je vhodná k přípravě kvalitní polevy na zdobení dortů…

Cena: 94 Kč

Hmoždíř kovový nerez

menší nerezový hmoždíř na drcení koření a bylinek Hmoždíře se…

Cena: 393 Kč

Šnekový odšťavňovač Omega VRT352FR

Odšťavňovač Omega VRT352FR inovovaný model Omega VRT330. Jedná se o…

Cena: 8960 Kč

Kayenský pepř mletý 50g DNM

Směs mletých chilli papriček Složení: chilli papričky mleté Kayenský pepř…

Cena: 30 Kč

Šnekový odšťavňovač Kuvings B6000PR

Kuvings Whole Slow Juicer B6000PR je nízkootáčkový odšťavňovač Kuvings Whole…

Cena: 11490 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte