Sirup na kašel GCM-N 100ml

gcm_n_syrup
Cena: 118  

Chuťově příjemný bylinný sirup - pro období nachlazení

Složení: 5 ml sirupu obsahuje výtažek z následujích rostlin: Nesměna cévnatá (Adhatoda vasica) 1000 mg, Blahokeř pilovitý (Clerodendron) 250 mg, Kostus nádherný (Costus speciosus) 250 mg, Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) 50 mg, Pistácie celokrajná (Pistacia integerrima) 50 mg, Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica) 50 mg, Emblika lékařská (Emblica officinalis) 50 mg, Mentol 2.5 mg, Tymol 2.5 mg, Kafr 2.5 mg

Sirup proti kašli GCM-N obsahuje zejména nesměnu cévnatou. Je to rostlina vyskytující se téměř po celé Indii. V medicíně se užívá pro svou schopnost podpory normální funkce dýchacího systému, což ocení lidé oslabení chřipkou či nachlazením. Kromě toho je nesměna cévnatá přírodní antioxidant, takže působí v těle proti volným radikálům. Navíc napomáhá duševní pohodě a pomáhá zmírňovat příznaky stresu.

Podle ajurvédy by měla být v každém domě pěstována bazalka posvátná. Vy si ale nemusíte dělat starosti, protože extrakt z této byliny je obsažený i v sirupu GCM-N. Bazalka podporuje vykašlávání. Působí také pozitivně na imunitní systém a řadí se mezi přírodní antioxidanty. Vlastnost pozitivního působení na srdce z ní dělají vhodnou bylinu pro celkovou vitalitu lidského těla.

Další bylinkou obsaženou sirupu GCM-N je vrcholák myrobalánový. Tento listnatý strom roste především v oblasti Indie a Filipín. Účinné látky obsažené v této rostlině pomáhají udržovat normální hladinu glukózy a cholesterolu v krvi, čím podporují normální činnost kardiovaskulárního systému. Zároveň pozitivně působí na trávení a vylučování.

Emblika lékařská, neboli indický angrešt, podporuje imunitní systém a také normální trávení. Neméně důležitou složkou sirupu GCM-N je mentol. Nejenže příjemně voní, ale působí pozitivně na proudění vzduchu v nosní oblasti.

Obsah: 100 ml

Dávkování: Dvakrát až třikrát denně po 15-15 ml ( 2 lžičky) děti od 6 do 12 let 1 lžička 1x denně.

Dodavatel/Výrobce: Imis


Kategorie: Šťávy, sirupy, drinky

Dýchací systém, Kašel, Krk, PrůduškyStáhnout v PDF

Přečteno: 2920x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Masážní prsní balzám pro dospělé 50ml…

Dýchací systém, kašel, průdušky Masážní prsní balzám pro dospělé –…

Cena: 89 Kč

Masážní prsní balzám pro děti 50ml…

Dýchací cesty, průdušky, plíce, kašel Masážní prsní balzám pro děti –…

Cena: 89 Kč

Floradix Železo+ 250ml Salus

Zdraoj železa a vitaminů v tekuté formě Tento unikátní tekutý doplněk stravy…

Cena: 297 Kč

Konopí sirup BIO 300ml Koldokol

Sirup z konopí setého přislazovaný jablečným koncentrátem, což je jablečný…

Cena: 104 Kč

Arónie sirup BIO 300ml Koldokol

Sirup arónie vyrobený ze 100 % šťávy z arónie v kombinaci s jablečným…

Cena: 104 Kč

Šťávy a míchané nápoje z přírody

Originální, jednoduché, plné vitamínů a hlavně chutné recepty pro přípravu…

Cena: 369 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte