S přípravkem Betadine ošetření rozbitého kolena nepálí!

PR článek

Betadine - lahvičkaBetadine je účinná desinfekce, která je vhodná nejen pro děti.Konečně je tady jaro, a s ním i radost z pohybu a více času stráveného na čerstvém vzduchu. Nerozhýbané tělo ale může brzy potkat úraz. Odřeniny z pádů z kolečkových bruslí, škrábance z kola, uklouznutí při běhu nebo fotbalu, to vše na jaře hrozí o něco víc než po zbytek roku. Vybavený sportovec s sebou nosí vše, co se mu může v případě nouze hodit – včetně účinné a šetrné dezinfekce.

Vybavený sportovec

Kolo může po jarním deštíku snadno podklouznout, u kolečkových bruslí stačí najet na větvičku, běžec zakopne raz dva, a turista se může odřít při výstupu na skalní vyhlídku. Účinná dezinfekce v batohu, ledvince nebo cyklobrašně se tak hodí vždy. Roztok nebo mast Betadine® pomůže i v případě štípnutí nebo kousnutí hmyzem.

Betadine® v domácí lékárničce

Obzvláště děti jsou s jarním sluncem jako z divokých vajec. Když přijdou domů s odřenými koleny a lokty, štěstí přeje připraveným. Ani v domácí lékárničce by neměl chybět Betadine®. S ním zranění ošetříte účinně a bezbolestně – vždyť to nejmenší, co každá maminka chce, je způsobit svému dítěti další bolest štípající dezinfekcí.

Betadine® nepálí!

Přestože se říkalo, že čím více dezinfekce v ráně pálí, tím je čištění důkladnější, s přípravkem Betadine® to neplatí. Lihové dezinfekční prostředky při aplikaci pálí a štípou. Přípravek Betadine® je na bázi vodního roztoku, obsahuje aktivní dezinfekční prvek povidovaný jód, a díky tomu jeho aplikace nepálí. Rána je důkladně vyčištěná, neboť přípravek Betadine® má rychlý baktericidní účinek.

Mast BetadineDesinfekce Betadine nepálí. Nejen proto je tolik oblíbená u rodičů dětí.

Betadine® – dezinfekční léčivý prostředek pro první pomoc používaný lékaři a zdravotníky ve více než 70 zemích světa obsahuje povidonum iodinatum. Před užitím přípravku si pozorně přečtěte příbalový leták.

Mast: kód SÚKL 0062320 (balení 20 g), a roztok: kód SÚKL 0062315 (balení 30 ml). Více informací na https://www.facebook.com/betadine.cz


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Sterilizační tablety MILTON

28 tablet pro sterilizaci menstruačního kalíšku, LadyP, hraček, kousátek,…

Cena: 129 Kč

BIO Esenciální olej NIAOULI, 10ml Oléanat

Přírodní aromaolej Niaouli - Melaleuca viridiflora Původ: Madagaskar Použitá…

Cena: 110 Kč

BIO Esenciální olej TEA TREE, 10ml Oléanat

Přírodní olej z čajovníku Éterický olej Čajovník (Tea Tree) je přírodní…

Cena: 249 Kč

Propolisový nosní sprej PROPOLAID 20ml

Proti infekcím a zánětům v nose Propolisový nosní sprej se doporučuje k…

Cena: 99 Kč  129 Kč 

BIO Esenciální olej PALMAROSA, 10ml…

Přírodní éterický olej, regeneruje kůži, na infekce, kašel, celulitidu…

Cena: 165 Kč

Éterický olej GRAPEFRUIT 10ml Dr.Popov

Přírodní aromatický esenciální olej proti úzkostem a stresu Grapefruitová…

Cena: 105 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte