Rybí olej 1000 mg - Omega 3 EPA + DHA - 50 tob.

Cena: 109  

Dodavatel/Výrobce: vitaharmony

"Koktejl" žádoucích nenasycených mastných kyselin

BLUE CARE Rybí olej 1000 mg , Omega 3 EPA + DHA, XXL economy balení 150 tob.

Tento Rybí olej je vítěz nezávislého testu Mladé fronty dnes!

Želatinové tobolky obsahují olej ryb žijících v arktických vodách. Olej je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin, a to zejména kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA). DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku a činnosti mozku. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Vhodný je současný příjem antioxidantů, například vitaminu E.

Celková spotřeba ryb je v České republice velmi nízká a několik posledních let stagnuje na 5 až 5,5 kg na osobu za rok. Pro srovnání průměrná roční spotřeba na jednoho obyvatele zeměkoule představuje 16 kg, v rámci EU 11 kg. Tobolky rybího oleje představují efektivní řešení, jak obohatit svůj denní příjem o omega-3-mastné kyseliny.

Doporučené dávkování :
1 tobolka 1x denně.

Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Balení: 50 tob.

Složení: Rybí olej 1000 mg

 


Kategorie: Vitaminy, minerály, Tipy na dárky

Cévy, žíly, Cholesterol, Imunita, Krevní oběh, Menstruace, PMS, Mozek, Oči, Zrak, Psychika, Srdce, Vitaminy a minerályStáhnout v PDF

Přečteno: 960x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Tento příspěvek byl smazán,
neboť porušil etiku diskuze na portále Spektrum Zdraví.

Redakce

Dobrý den, osobně si kupuji tento produkt, už asi jen kvůli pocitu, že pro sebe něco dělám. Svým dětem také dávám rybí tuk. Je pravda, že jsem jim to začala dávat oběma pár měsíců po nástupu do školky,mám dvojčata a po tom co byli najednou oba nemocní jsem si nechala poradit a koupila jsem jim to. Musím zaklepat ale jsou oba zdraví!! Už užíváme… celý příspěvek