RUBÍN - SAFÍR náramek sekaný

Cena: 169  

Náramek z drahých kamenů na gumičce

Náramek je vyrobený z drobných, sekaných, nepravidelných kamenů, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.

ÚČINKY SAFÍRU

Je kamenem moudrosti, zklidňuje mysl, čistí negativní myšlenky, podporuje soustředění. Přináší do mysli klid a jistotu, potlačuje depresi a duchovní zmatek. Je to kámen, který podporuje prosperitu a přináší svénu majiteli dary. Safír reguluje činnost žláz, zklidňuje, pomáhá na oči, krevní poruchy, posiluje cévy a jejich pružnost. 

ÚČINKY RUBÍNU

Rubín dodává do života sílu a energii, rovnováhu, touhu žít, dodává motivaci a nadšení. Chrání před mentálními útoky druhých lidí a vysávání srdeční energie. Rubín harmonizuje srdeční čakru. Je to také kámen hojnosti a bohatství. Transformuje zlost a negativitu. Rubín podporuje sexuání aktivitu, touhu vášeň. Rubín je mimořádně dobrý na nemoci srdce a oběhového systém. Je výborný proti únavě a letargii. Odvádí z těla jedovaté látky, sráží horeču, působí proti infekčním nemocem. 

Dodavatel/Výrobce: Aleš Tůma


Kategorie: Sekané náramkyStáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte