REJUNOVA 120 tbl.

Cena: 298  

Dodavatel/Výrobce: Imis

Nehormonální prostředek, určený zejména pro muže

Složení: Withania somnifera 26.6 mg, muškátovník vonný ("oříšek") (Myristica fragrans - fruit) 13.3 mg, muškátovník vonný ("květ") (Myristica fragrans - aril) - 13.3 mg, zázvor obecný (Zingiber officinale) 14.0 mg, vetiverie ovsuchovitá (Vetiveria zizanioides) 13.9 mg, paprika roční (Capsicum annuum) 13.9 mg, kmín kořenný (Carum carvi) 14.0 mg

Impotence je velmi citlivý problém. Doslovný význam slova "impotence" mluví sám za sebe - nedostatek síly nebo moci, naprostá neschopnost a slabost, zkrátka bezmocnost. Impotence neblaze působí na celou mužskou osobnost tím, že mu bere jeho sebeúctu, energii a potěšení ze sexu.
Impotence znamená úplnou neschopnost nebo obtíž dovršit kopulační činnost kvůli nedostatku sexuální touhy a nebo ejakulační neschopnosti anebo poruchám erekce.
Třebaže skutečný rozsah erekčních poruch není znám, podle mnohých studií trpí tímto problémem 7% až 8% mužů a statistiky ukazují na stále rostoucí počet těchto případů. Příčiny je možné hledat v narůstajícím stresu, nesprávné stravě a stravovacích návycích, zvýšené konzumaci alkoholu a kouření.
Z psychologického hlediska se na erekci podílí sympatický vaskulární mechanismus, sympatický inhibiční mechanismus a somatický svalový mechanismus. Také léky jako jsou antidepresiva, antihypertonika, tiazidní diuretika, antipsychotika, barbituráty a antiandrogeny mohou způsobit impotenci.

Přípravek REJUNOVA obsahuje indický ženšen ašvagandu (withanie somnifera), který má mimo jiné pozitivní vliv na normální funkci reprodukčního systému a podporuje omlazení. Tato rostlinka bývá lidově nazývána zelenou viagrou bez receptu.
Zázvor zase v REJUNOVĚ podporuje vitalitu celého těla, dodává energiI a odbourává únavu. Tato aromatická rostlina je v Česku dobře známá, její chuti a zdravotních účinků využívali lidé už ve starověkém Řecku a Egyptě.

Přípravek neobsahuje toxické látky a může se užívat bez obav po dlouhou dobu.

Balení: 120 tablet

Dávkování: 1-2 tablety 2x za den, základní kůra 2 – 3 měsíce.

Upozornění: Není určeno pro děti, nevhodné pro těhotné ženy. Nedoporučuje se pacientům s vysokým krevním tlakem, pokročilou arteriosklerózou, chronickým onemocněním ledvin a srdečními potížemi.

Doplněk stravy


Kategorie: Ájurvédské přípravky

PotenceStáhnout v PDF

Přečteno: 1193x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.