REJUNOVA 120 tbl.

Cena: 399  

Nehormonální prostředek, určený zejména pro muže

Složení: Withania somnifera 26.6 mg, muškátovník vonný ("oříšek") (Myristica fragrans - fruit) 13.3 mg, muškátovník vonný ("květ") (Myristica fragrans - aril) - 13.3 mg, zázvor obecný (Zingiber officinale) 14.0 mg, vetiverie ovsuchovitá (Vetiveria zizanioides) 13.9 mg, paprika roční (Capsicum annuum) 13.9 mg, kmín kořenný (Carum carvi) 14.0 mg

Impotence je velmi citlivý problém. Doslovný význam slova "impotence" mluví sám za sebe - nedostatek síly nebo moci, naprostá neschopnost a slabost, zkrátka bezmocnost. Impotence neblaze působí na celou mužskou osobnost tím, že mu bere jeho sebeúctu, energii a potěšení ze sexu.
Impotence znamená úplnou neschopnost nebo obtíž dovršit kopulační činnost kvůli nedostatku sexuální touhy a nebo ejakulační neschopnosti anebo poruchám erekce.
Třebaže skutečný rozsah erekčních poruch není znám, podle mnohých studií trpí tímto problémem 7% až 8% mužů a statistiky ukazují na stále rostoucí počet těchto případů. Příčiny je možné hledat v narůstajícím stresu, nesprávné stravě a stravovacích návycích, zvýšené konzumaci alkoholu a kouření.
Z psychologického hlediska se na erekci podílí sympatický vaskulární mechanismus, sympatický inhibiční mechanismus a somatický svalový mechanismus. Také léky jako jsou antidepresiva, antihypertonika, tiazidní diuretika, antipsychotika, barbituráty a antiandrogeny mohou způsobit impotenci.

Přípravek REJUNOVA obsahuje indický ženšen ašvagandu (withanie somnifera), který má mimo jiné pozitivní vliv na normální funkci reprodukčního systému a podporuje omlazení. Tato rostlinka bývá lidově nazývána zelenou viagrou bez receptu.
Zázvor zase v REJUNOVĚ podporuje vitalitu celého těla, dodává energiI a odbourává únavu. Tato aromatická rostlina je v Česku dobře známá, její chuti a zdravotních účinků využívali lidé už ve starověkém Řecku a Egyptě.

Přípravek neobsahuje toxické látky a může se užívat bez obav po dlouhou dobu.

Balení: 120 tablet

Dávkování: 1-2 tablety 2x za den, základní kůra 2 – 3 měsíce.

Upozornění: Není určeno pro děti, nevhodné pro těhotné ženy. Nedoporučuje se pacientům s vysokým krevním tlakem, pokročilou arteriosklerózou, chronickým onemocněním ledvin a srdečními potížemi.

Doplněk stravy

Výrobce/Distributor v ČR: Day Spa shop s.r.o., Cejl 107, 602 00 Brno, IČ: 27754626, DIČ: CZ27754626
Měrná cena: 100g/2285,00 Kč
Značka: Imis


Kategorie: Ájurvédské přípravky



Stáhnout v PDF

Přečteno: 1415x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Aimil Ashwagandha 60kps.

REGENERACE ORGANISMU Ashwagandha je v ajurvédě přírodní adaptogen, který…

Cena: 239 Kč

Aimil AmlycureEU činnost jater

Aimil AmlycureEU je ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů,…

Cena: 395 Kč

Amil NeeriEU činnost ledvin

Amil NeeriEU je bylinný Ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných…

Cena: 395 Kč

Aimil AmytrolEU hladina cholesterolu

Aimil AmytrolEU je bylinný Ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných…

Cena: 395 Kč

Aimil BGR-34EU hladina cukru v krvi

Aimil BGR-34EU (Blood Glucose Regulator) je doplněk stravy pro podporu léčby…

Cena: 595 Kč

BIO AKTIVNÍ DLOUHOVĚKOST (GUDUCHI) 60kps.

Guduči neboli Amrita v kapslích Podporuje obranyschopnost, metabolismus lipidů,…

Cena: 239 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte