Reagencie pro laboratoře molekulární biologie a genetiky

Fotolia_110899782_XSVybavení laboratoří Laboratoře, které se zabývají molekulární biologií a genetikou, vyžadují pro prováděné aplikace a analýzy speciální vybavení. Patří sem především reagencie - činidla a látky, které pomáhají spouštět chemické reakce a izolovat RNA. Společnost BIOGEN PRAHA s.r.o. s nabízenými reagenciemi ve svých laboratořích sama pracuje a přesně zná jejich vlastnosti.

Využití reagencií v laboratořích

Reagencie slouží především ke spouštění chemických reakcí a izolaci RNA. K těmto účelům se využívají od dávných dob. Díky přesnému složení a znalosti jejich vlastností lze cíleně dosáhnout požadované funkce konkrétní látky. 

Reagencie a vybavení laboratoří z nabídky naší společnost jsou spolehlivé. Vyznačují se svou jakostí, doloženými certifikáty a atesty. Veškeré dodávané produkty pochází od renomovaných výrobců. Veškerá naše činnost se zakládá na mnohaletých zkušenostech a znalostech dané oblasti. 

Spolupracujeme s řadou laboratoří po celé České republice. Nejsme jen pouhými dodavateli vybavení laboratoří a reagencií, svým klientům poskytujeme i odborné poradenské služby. Náš zkušený tým doporučí konkrétní reagencie a poradí při jejich použití. 

Enzymy i kompletní kity pro různé aplikace

Nahlédněte do našeho eshopu a sami se přesvědčte o rozsáhlé nabídce dodávaných reagencií. Klientům zajistíme dodávku dílčích přípravků, stejně jako i kompletní kity pro jednotlivé aplikace. Systémy pro rychlé štěpení DNA, DNA/RNA modifikující enzymy, kity pro klonování, transkripci či čištění nukleonových kyselin. Pokud se vaše laboratoře zabývají molekulární biologií nebo genetikou, bez námi dodávaných reagencií se obejdou stěží. 

Vybavení laboratoří si vyzvednete v biobaru

Abychom našim klientům nákup vybavení laboratoří a reagencií maximálně usnadnili, otevřeli jsme biobary v Praze, Brně a Českých Budějovicích. Klienti mají možnost si zde osobně vyzvednout zboží, zakoupené v eshopu, a k tomu získat 5% slevu. K dispozici je vám profesionální tým, který odpoví na veškeré dotazy a pomůže s výběrem konkrétního zboží. 

Již 20 let svým klientům pomáháme při zařizování kvalitních laboratoří pro molekulární biologii. Navštivte jednu z našich prodejen a potřebné vybavení si objednejte prostřednictvím internetového obchodu nebo přímo na pobočce.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte