Proč si pořídit erotické hračky?

PR článek

eroticstore-cz-prodejna-fun-factory-jpg_1492680119_1280x720_tt_90Partnerské hrátky zpestří erotické hračky

S přicházejícím jarem se probouzí příroda, začínají rozkvétat stromy, vylézat zvířata i ptáci a samozřejmě i my, lidé, po dlouhé a šedé zimě máme více chuti do života i na partnerské hrátky. Nebo hrátky bez partnera, to už záleží na nás.

Nuda v ložnici je vždy zabijákem vztahu, ať chceme nebo ne. A i když dlouhé zimní večery k milostným hrátkám vybízejí, nedostatek sluníčka způsobuje, že se spíš zamotáme do peřin a jdeme brzy spát, než abychom předváděli nějaké výkony v ložnici. Jaro je ale něco jiného, najednou jsme plní energie, dobré nálady a taky chuti experimentovat. Hrátky v ložnici určitě ozvláštní erotické pomůcky, kterým se ne nadarmo říká hračky pro dospělé. Kromě nových zážitků a prožitků si s nimi užijete mnoho legrace spolu s partnerem a to je nejlepší koření pro milostný život.

Mezi ty naprosto základní patří vibrátory a to jak pro ženy samotné, tak pro hrátky v páru. Nebojte se experimentovat a zkoušet, často se zapojení robertka velmi líbí mužům a sami jsou aktivní, navíc se můžete dozvědět mnoho nových věcí o svém těle. Vybírat lze z mnoha barev, tvarů, materiálů i velikostí. Pokud se jedná o koupi vašeho prvního vibrátoru, vsaďte na klasiku a průměr jak ve velikosti, tak ve tvaru. Z materiálů vsaďte spíše na ty měkčí, tedy vibrátory vyrobené ze silikonu nebo gelové, které jsou velmi měkké a ohebné.

Do ložnice nepatří stud a neměl by tak patřit ani do výběru erotických hraček. Pokud plánujete nákup erotické pomůcky jako překvapení pro svou drahou polovičku, pak je samozřejmě míra utajení na místě. Ale když chcete vybrat spolu, nic vám nebrání. Navštivte sexshop nebo si v pohodlí domova diskrétně vybírejte na internetu. Internet má výhodu anonymity, v kamenné prodejně vám zase velmi ochotně poradí školený personál. Erotické pomůcky stojí za to si pořídit, i když vám doma vše klape na výbornou. Narušení stereotypu dokáže zázraky.

eroticstore - prodejna_1492685086_1280x720_tt_90v kamenné prodejně vám zase velmi ochotně poradí školený personál


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte