Proč muži po třicítce ztrácejí sílu? Za vším hledejte testosteron

PR článek

man_strongS úbytkem testosteronu je možné bojovat.Svalová hmota se začíná ztrácet, tuk se naopak na těle usazuje mnohem lépe. Na vině může být úbytek testosteronu, který u mužů začíná být patrný již po třicátém roce života. Udržet jeho normální hladinu může pomoci zdravý životní styl i správně vyvážený doplněk stravy.

Pohlavní hormon, který z mužů dělá muže. To je testosteron, o jehož produkci se starají především Leydigovy buňky uložené ve varlatech. Nejaktivnější jsou během puberty, kdy se na chlapeckém těle začínají tvořit sekundární pohlavní znaky – mimo jiné začíná růst svalová hmota, objevuje se ochlupení a mění se hlas. Už po třicítce ale produkce testosteronu v těle začíná klesat, a to každým rokem přibližně o jedno procento.

V důsledku toho mohou pánové pociťovat snížený zájem o sex a může je také potkat snížená sexuální výkonnost. K tomu se později mohou přidat také potíže s erekcí. Neméně závažná je pro muže ztráta svalové hmoty a neschopnost udržet krok s mladšími rivaly v posilovně. Vyrýsované tělo se i přes pravidelný trénink zkrátka nedaří udržet. Navíc se přidává únava a vyčerpání, takže muž čím dál častěji tráví večery doma na gauči místo toho, aby odpočíval aktivně.

nova_proman_prava_s-kapslidoplněk stravy ProMan PlusS úbytkem mužského testosteronu je ovšem možné bojovat. V první řadě je nutné nenechat se odradit a nepolevovat v pohybových aktivitách, věnovat pozornost správné životosprávě a konzumovat pestrou a vyváženou stravu. Proti úbytku svalové hmoty působí třeba hořčík, ke zvýšení energie zase napomůže ženšen, jemuž se také přisuzují afrodiziakální účinky.
Tyto a řadu dalších látek obsahuje doplněk stravy ProMan Plus, přírodní produkt vyvinutý speciálně pro potřeby muže po třicítce. Díky ingrediencím, pečlivě vybraným na základě studií a doporučení expertů, podporuje hladinu testosteronu a zvyšuje energii, výkonnost a výdrž.

Více informací a možnost objednat si měsíční balení zdarma naleznete na www.promanplus.cz nebo na bezplatné lince 800 10 40 40.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Ženšen 1000mg 90tbl.

Kořeni dlouhověkosti - energie, vitalita Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng,…

Cena: 285 Kč

Vápník & hořčík & zinek & D3 Forte…

Kosti, zuby, svaly, vlasy, nehty Přípravek obsahuje zesílenou…

Cena: 165 Kč

ŽENŠEN prášek 50g

Ojedinělý adaptogen zvyšující fyzickou a duševní odolnost vůči škodlivým…

Cena: 349 Kč

ASHWAGANDHA - Indický ženšen 60ml

Holistické bylinné kapky s extraktem, bez alkoholu Doplněk stravy Omlazení,…

Cena: 548 Kč

CYTOSAN Fomentum gel, Energy 100ml

Bioinformační mast k dekoxikaci a regeneraci těla Cytosan fomentum gel je…

Cena: 407 Kč

EV KALCIUM 60kps.

Dopřejte svým zubům a kostem přírodní vápník, který je nezbytný pro jejich…

Cena: 319 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte