Pozor! Už tuto neděli 29. 11. vás Slezská diakonie zve na benefiční koncert do Hvězdárny a planetária Brno!

Benefiční koncert - Hvězdárna a planetárium Brno, 29.11.2015, v 17.30 hodSlezská diakonie a její brněnská střediska Poradna rané péče DOREA a ELIADA, poskytující odlehčovací a asistenční služby rodinám s dětmi se zdravotním postižením, vás zve na benefiční koncert na Hvězdárnu a planetárium Brno, dne 29.11.2015, začátek v 17.30 hod.

Na benefičním koncertě vystoupí hudební těleso Ars Brunensis Chorus, pod taktovkou dirigenta Dana Kalouska, spolu s hosty, sólistou na bicí Pavlem Fajtem, houslovým virtuosem Zdeňkem Svozilem a klavírní mistryní Martinou Mergentalovou. Večerem bude provázet a doprovodný program uvádět moderátorka Gabriela Mrkvicová.

Součástí koncertu bude vystoupení studentů JAMU pod vedením paní Marie Bravencové a také aukce děl mladých umělců z Brna a děl z arteterapií, které vytvořili děti ve středisku ELIADA Brno. Vše za příjemné atmosféry, podbarveno hudebním doprovodem a zakončeno přípitkem a občerstvením.

Aukce děl mladých umělců z Brna a děl z arteterapií, které vytvořili děti ve středisku ELIADA Brno.

Tímto benefičním koncertem se chce Slezská diakonie, při příležitosti 25. výročí svého vzniku a desetiletého působení v regionu Jihomoravského kraje, představit široké veřejnosti. Cílem je také poděkovat všem, kteří se podílejí na její činnosti.

Výtěžek z prodaných vstupenek bude prostřednictvím středisek PRP DOREA a ELIADA použitý pro rodiny s dětmi s fyzickým, mentálním i kombinovaným postižením, ke zkvalitnění a rozšíření sociálních služeb Slezské diakonie v Jihomoravském kraji.

Výtěžek z prodaných vstupenek bude použit pro rodiny s dětmi s fyzickým, mentálním i kombinovaným postižením.

  • Cena vstupenky 250,- (studenti a senioři 190,-)
  • Předprodej vstupenek přes rezervační systém Hvězdárny a planetária Brno
  • Hvězdárna poskytuje bezbariérový přístup

Pojďte i Vy s námi ROZDÁVAT RADOST!

Mediálním partnerem akce je portál Spektrum zdraví www.spektrumzdravi.cz.

www.spektrumzdravi.cz


Stáhnout v PDF

Přečteno: 563x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.