Pozor! Soutěž o 5 poukazů pro celou rodinu na brněnské koupaliště!

PR článek

11Soutěž o volný vstup na koupalištěVyužijte posledních letních dnů ke koupání ZDARMA na jednom z brněnských koupališť nebo v aquaparku! 

DNES NAPOSLEDY máte příležitost vyhrát poukaz na volný vstup  pro celou rodinu. Stačí splnit jednoduché podmínky facebookové soutěže:

Podmínky soutěže o 5 poukazů

  1. Olajkuj stránky: 
    www.facebook.com/SpektrumZdravi 
    a
    www.facebook.com/sportujemevbrne
  2. Na www.facebook.com/SpektrumZdravi najdi příspěvek s upoutávkou na soutěž a do komentáře pod příspěvek nám napiš co nejvtipnější odpověď na otázku: Proč bys měl/a vyhrát poukaz na koupaliště právě ty?
  3. Soutěž končí 25. 8.
  4. Výherce vyhlásíme 26. 8. a budeme je kontaktovat také prostřednictvím soukromé zprávy na Facebooku. 

Nenechte si ujít příležitou užít si s celou rodinou skvělou zábavu! 

Zábava pro celou rodinu!

Fotolia_20543562_XSSoutěž o 5 poukazůUžijte si příjemné volné chvíle v brněnských sportovištích. V létě navštivte Koupaliště Zábrdovice nebo Riviéru. Čekají Vás rozsáhlé travnaté plochy s lehátkami a slunečníky, beachvolejbal nebo dětské hřiště. Tobogán a divokou vodu vyzkoušejte v jediném brněnském aquaparku v Kohoutovicích. Kromě vodních atrakcí lze příjemně odpočívat u venkovního bazénu na střešní terase. A kde si můžete vyladit plavecký styl? Nejlépe v Městském plaveckém stadionu Lužánky nebo Bazénu Ponávka. Relaxaci si užijete přímo v centru Brna v Lázních Rašínova. Po srpnové rekonstrukci bude k dispozici další nová finská sauna a ochlazovací bazének. Je spousta možností jak si užít volné chvíle v Brně. Zkuste to u nás!

www.starezsport.cz

Koupaliště


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1013x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte