Povaha podle znamení prozradí, jací doopravdy jste! Odhalí vaše pozitiva i negativa

povaha podle znamení zvěrokruhu3Jaká je vaše povaha podle znamení zvěrokruhu?

Všichni známe pořekadlo tvrdohlavý jako beran nebo co to znamená, když se o někom řekne, že je lev salónu. Dokážete si ale představit, jak se bude chovat člověk narozený ve znamení zvěrokruhu Lva nebo Berana? A co třeba Rak nebo Vodnář? Přichystali jsme si pro vás článek na téma povaha podle znamení. Přečtěte si, zda na vás a vaše blízké povahové rysy, které hvězdy předepsaly, opravdu sedí.

Povaha podle znamení - jak to s námi je podle hvězd

Možná vás bude mrazit v zádech, až si budete číst, jaká jste vlastně povaha. A jak to víme? Díky hvězdám. Povaha podle znamení vám prozradí, jací podle astrologů jste.

Nemusíte mít samozřejmě všechny povahové rysy, ale rozhodně se mezi znameními sami najdete, protože na každém šprochu pravdy trochu.

Čtěte také:

Horoskop 2019

Horoskopů existuje celá řada. Podívejte se také na další charakteristiky znamení zvěrokruhu. A přečtěte si také horoskop na rok 2019 nebo různé, exotické horoskopy 2019

Vodnář (21.1 - 19.2) - nikdy vás dopředu neodsoudí

Hledáte někoho spontánního, se kterým si užijete kopec legrace a dobrodružství? Vodnář je to pravé ořechové. Je velmi přátelský, tolerantní a komunikativní. Nudu zažene během lusknutí prstu. Rozhodně nepatří mezi ty, co vás rychle odsoudí. Naopak se snaží člověka lépe poznat a pochopit.

Patří mezi hodně originální jedince, což může občas působit dost výstředně. On si z toho ale nic nedělá, jelikož je zvídavý a rád zkouší nové věci. Patří mezi vzdušná znamení

Ryby (20.2 - 20.3) - drby je nezajímají

Obrovská fantazie a kreativita. Taková je povaha podle znamení pro Ryby. Sedí na ně pořekadlo: tichá voda břehy mele. I když jsou občas převážně introverti, uvnitř nich se formuje jeden nápad za druhým. Jsou nekonfliktní a dokáží vyjít s každým. To občas ale zavání přetvářkou a neupřímností.

Ryby věří v morální principy, o rodinu a blízké se vzorně starají. Dokáží být velice soucitní a štědří. Jestli je budete chtít urazit, asi se vám to nepodaří. Jsou lhostejní ke všem urážkám a drbům.

Beran (21.3 - 20.4) - jejich otevřenost může ranit

Povaha podle znamení mluví jasně. Berani jsou velmi spravedliví, citliví a vytrvalí. Patří mezi ohnivá znamení. Od Berana můžete očekávat upřímnost a pochopení. Rozhodně si na nic nehrají a jdou vždy za svým cílem. Pokud se pro něco rozhodnou, dokáží být v dosažení cíle občas dost tvrdohlaví, což je pro ně typické. Ne nadarmo se říká, že je někdo tvrdohlavý jako Beran.

Mezi jeho kladné vlastnosti patří především otevřenost, která může někdy ale i necíleně ranit. Mnozí z nich skrývají své pravé city, jelikož se obávají zranění.

Býk (21.4 - 21.5) - stojí pevně nohama na zemi

Býci jsou nejspokojenější, když jim nikdo nemluví do toho, co dělají nebo co mají dělat. Jestli ho budete do něčeho nutit, zatvrdí se. Povaha podle znamení je drží nohama pevně na zemi. Býci dokáží být skvělou oporou pro rodinu a své blízké. Lidí si na nich cení jejich organizačních schopností a velkého smyslu pro pořádek. K lidem, které má Býk rád, dokáže být velice štědrý, čehož někdy ostatní dokáží využít.

S tímto znamením se neztratí nikde, jelikož jsou praktičtí, přizpůsobiví a vytrvalí. Nechtějte ale Býka rozhněvat. Jestli se na vás nazlobí, vezměte raději nohy na ramena.

povaha podle znamení zvěrokruhu112 znamení zvěrokruhu

Blíženci (22.5 - 21.6) - není s nimi nuda

Blíženci jsou velmi inteligentní, někdy se jejich inteligence ale může jevit jako vychytralost. Mají skvělé komunikační dovednosti a dokáží se přizpůsobit jakékoliv změně. Občas se dokonce chovají i tak, jak byste nečekali. Pobaví vás vždy svým jedinečným smyslem pro humor, takže s nimi není nikdy nuda.

Jejich povaha podle znamení je optimistická a společenská. Jsou velmi zvědaví a dokáží z vás vypáčit i to, co o sobě sami nevíte.

Rak (22.6 - 22.7) - má romantickou duši

Něhu, cit, lásku a empatii na vysoké úrovni můžete hledat právě u Raka. Jeho romantická duše z něj dělá citlivého, vnímavého a chápajícího jedince. Pro svou rodinu a blízké jsou ochotni udělat téměř cokoliv a doslova by se pro ně rozkrájeli.

Jestli hledáte oddaného a věrného partnera, který vám snese modré z nebe, Rak je pravou volbou. Jeho obětavost a laskavost snad nemá hranice - taková je jeho povaha podle znamení. 

Lev (23.7 - 22.8) - srší z nich charisma

Zrozenci ve znamení Lva patří mezi velmi silné a také vůdčí osobnosti. Sebevědomí, důstojnost, energie a až čarovné charisma z něj doslova tryskají. Autoritu si získává přirozeně a nepotřebuje žádné intriky. Jeho vystupování je příjemné a upřímné. Dokáže se obklopovat lidmi, které rád baví a kterým rozdává dobrou náladu.

Silnou stránkou jsou jeho diplomatické schopnosti, ve kterých opravdu vyniká. Lev nesnáší nudu a stereotyp, proto s ním zažijete jedno dobrodružství za druhým.

Panna (23.8 - 22.9) - jsou poctiví a praktičtí

Panny se vyznačují spolehlivostí, zodpovědností, poctivostí a vytrvalostí. K práci se staví velmi pilně, dokáží být až puntičkáři. Snad nikdy nechodí pozdě a nedochvilnost u jiných tvrdě hodnotí. Jsou velice vlídní, upřímní a skromní. K životu nepotřebují přepych a bohatství, jelikož vědí, že existují důležitější věci, kterých je potřeba si vážit.

Na Panně někteří ocení určitě také praktičnost a systematičnost. Proto se nedivte, když je v domě vše vždy perfektně srovnané a uklizené. Patří mezi zemská znamení. Jsou citliví, někdy až melancholičtí. 

povaha podle znamení zvěrokruhu2Na povahu člověka má vliv to, kdy se narodil.

Na povahu může mít vliv i Měsíc. Více v lunárním kalendáři

Váhy (23.9 - 21.10) - pozor na jejich upovídanost

Lidé narození ve znamení Váhy jsou dobromyslní, příjemní a velmi společenští. Společně se Lvem patří snad mezi nejupovídanější znamení zvěrokruhu. Dokáží být často ale velmi naivní a důvěřiví, na což mohou dopustit. Ne každý je totiž tak milý a dobrosrdečný jako oni.

Povaha podle znamení jim propůjčuje smysl pro krásu a estetiku. Díky tomu jsou také více empatičtí a šarmantní. Jestli potřebujete prostředníka v nějaké hádce, Váha je pro vás trefa do černého. Dokáže totiž skvěle urovnávat konflikty.

Štír (22.10 - 21.11) - vždy rád pomůže

Stejně jako Berani, si jde Štír za svým cílem. Jen těžko se vzdává a smiřuje se s neúspěchem. Patří mezi silné a sebevědomé osobnosti. Není ale pyšný. Naopak je k ostatním laskavý a chápavý. Dokáže si zachovat nestrannost a vždy dobře poradí a podá pomocnou ruku.

Často jsou až moc upřímní, takže pokud nechcete slyšet jasný a upřímný názor, raději se jich na nic neptejte. Velice loajální je ke svým přátelům, na které nedá Štír dopustit.

Střelec (22.11 - 21.12) - dokáže se zasmát sám sobě

Přirozeně přátelský, komunikativní, společenský a veselý. To jsou hlavní charakteristiky Střelce, který má silně vyvinutý smysl pro spravedlnost. Pokud je vůči němu nebo někomu jinému něco nespravedlivé, hlasitě se ozve a nenechá si něco jen tak líbit.

V jeho společnosti budete plakat smíchy, protože se nebojí udělat si legraci i sám ze sebe. Rád bude provokovat i vás.

Kozoroh (22.12 - 20.1) - miluje pořádek a disciplínu

Kozoroh vás bude respektovat a nikdy na vás nebude pohlížet zhora. Respekt, úcta a loajalita jsou jeho silné povahové vlastnosti, pro které bývá oblíbený. Dokáže si ale stát za svými názory a jestli se pro něco rozhodnou, krok za krokem se ze všech sil snaží dojít do cíle.

Jsou pracovití a trpěliví, i když by mnozí hodili už dávno flintu do žita. Mají rádi disciplínu a pořádek. Lidé se jim rádi svěřují, protože působí velmi důvěryhodně.

Sedí na vás povaha podle znamení?


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1182xarray(2) { [0]=> object(stdClass)#1163 (1) { ["value"]=> string(5) "71505" } [1]=> object(stdClass)#1173 (1) { ["value"]=> string(6) "168618" } } array(0) { } array(0) { }

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Svíčka levandulová Beránek

Svíčka z palmového vosku s jemnou vůní levandule s motivem beránka. Levandule…

Cena: 65 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte