• profil

  MUDr. Petra Uríková

  info@mudr-urikova.com

  +420 774 616 064 

  Odpovídám do 48 hodin

  Terapie podle tradiční čínské medicíny

  MUDr. Petra Uríková má za sebou studium západní i tradiční čínské medicíny. Ve spolupráci s dalšími terapeuty připravuje rozsáhlé e-kurzy, které si můžete spustit v pohodlí domova a udělat tak první krok na cestě k lepšímu fyzickému i psychickému zdraví. Pokud vás zajímají účinné léčebné terapie, duševní rozvoj nebo jste jen vždy chtěli sestavit zdravý a vyrovnaný jídelníček, neváhejte položit MUDr. Uríkové jakýkoliv dotaz.
  Zobrazit celý profil Vložit dotaz
Hlavička

Výživové poradenství - MUDr. Petra Uríková

Rádi bychom vás upozornili, abyste prosím pokládali pouze dotazy k tématu. Poradci se vám samozřejmě budou snažit reagovat na jakýkoliv dotaz, pokud však půjde o otázku naprosto mimo jejich specializaci, nebude možné ji zodpovědět.

Rozbalit všechny příspěvky

Odesláním dotazu souhlasíte s pravidly diskuze.

Výživové poradenství - MUDr. Petra Uríková

pani doktorko mohu zazvorem lecit rakovinu prostaty 2mm dekuji kriz ps. nebo operace ktera me ceka.

Výživové poradenství - MUDr. Petra Uríková

Dobrý den, pane Kříži, s léčbou rakoviny zázvorem nemám žádné zkušenosti, takže za sebe nemohu doporučit jako účinnou léčbu. Obecně je ale u každého nádoru nejdůležitější typ, rozsah a "nebezpečnost". Může se stát, že i 2mm nádor může být potencionálně hodně nebezpečný a naopak i 10cm nádor nemusí být někdy tak velkým problémem. Tady je potřeba konzultovat nutnost a termín operace s ošetřujícím lékařem. Alternativní léčba se u nádorů nejčastěji doporučuje jako doplněk k západní léčbě, ale samozřejmě každý se může rozhodnout sám za sebe, jakou cestu zvolí.
S pozdravem PU


 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte