Hlavička

Marta Němečková

profil

nemeckova@poradnaspektrum.cz

+420 724 744 200

Poradenství a koučink v oblasti osobního rozvoje

Jmenuji se Marta Němečková a již více než 20 let se věnuji pomoci lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, něčeho se bojí, pochybují o sobě nebo o svých rozhodnutích, nevycházejí dobře s lidmi, nemají se rádi, mají problémy ve vztazích či v práci a celkově pociťují tzv. psychickou nouzi, což je stav, ve kterém si už neví s něčím rady. Pracuji formou osobního i profesního koučinku, poradenství a emoční terapie. Svou praxi provozuji v Brně, mé jméno si možná spojíte s Koučinkem Brno.

Mými častými klienty jsou lidé, kteří si nevěří, mají strach, obávají se budoucího života, hledají své sebevědomí, nenacházejí východisko ze vztahových či rodinných problémů, vypořádávají se se ztrátou blízké osoby, nebo jsou nespokojení se svým profesním životem či finanční situací.

Velmi často se ve své praxi setkávám s lidmi, kteří narážejí na stále stejné překážky či osoby, jež je brzdí v uskutečňování změn a prožívání smysluplného života. Vše má své příčiny, které většinou pramení z nás samotných. Pokud nezměníme sebe, nezmění se bohužel téměř nic ani v našem životě, i přestože se hodně snažíme a mnohdy i opakovaně o změny usilujeme. Mým posláním je odhalit příčiny, proč se klientům v životě stále opakují stejné situace, prožitky, zkušenosti, chyby a s nimi spojené negativní pocity, nasměrovat je k osobní změně, k novému způsobu myšlení a jednání, ukázat jim nové úhly pohledu, jež jejich životy opět nastartují a krok po kroku vrátí do pocitu naplnění a spokojenosti, což je přirozený stav, ve kterém se můžeme nacházet.

Rozbalit všechny příspěvky

Vložte nový dotaz do tématu

Odesláním dotazu souhlasíte s pravidly diskuze.

Poradna je zatím prázdná.


 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte